Skocz do zawartości

Historia edycji

maxima12

maxima12

Witam,

działka po podziale sądowym /już nie spełnia MPZP/ , na niej dom nie odebrany przez PINB /ale inwestor tam mieszka../ .Pozwolenie budowlane uzyskane było w 2014 r przed podziałem działki - z uwagi na wykonanie samowoli budowlanej /również przed podziałem/ zostało uchylone przez Starostę z urzędu.

Co dalej ?

- czy da sie uzyskać nowe pozwolenie przy działce nie spełniającej wymogów Planu by odebrać budynek ?

- jeśli podział był w ostrej granicy /po ścianie budynku sąsiada/ to czy sąsiad będzie stroną w postępowaniu o nowe PB?

- co z samowolą budowlaną, która dotyczyła domu sąsiada /wcześniejszego współwłaściciela/?

maxima12

maxima12

Witam,

działka po podziale sądowym /juz nie spełnia MPZP/ , na niej dom nie odebrany przez PINB /ale inwestor tam mieszka../ .Pozwolenie budowlane uzyskane przed podziałem działki, z uwagi na wykonanie samowoli budowlanej /róznież przed podziałem/ zostało uchylone przez Starostę z urzędu.

Co dalej ? czy da sie uzyskać nowe pozwolenie przy działce nie spełniającej wymogów Planu by odebrać budynek ?

Jeśli podział był w ostrej granicy /po ścianie budynku sąsiada/ to czy sąsiad będzie stroną w postępowaniu o nowe PB?

×
×
  • Utwórz nowe...