Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

1 godzinę temu, piotralikos napisał:

Wg mnie Aluplast. To dobra znana firma.

A według mnie tak samo dobra i znana jak pozostałe wymienione. 

Dlatego nie warto się tylko takimi kryteriami kierować, ale koniecznie sprawdzić jaką jakość finalnego produktu oferuje konkretny dostawca.

Osobiście nawet uważam że Salamnder i Veka ma sztywniejsze tworzywo z którego robi profile i jest ten parametr przedstawiony liczbowo, tylko teraz już nie pamiętam i nie mogę za  bardzo szukać w tej chwili, ale jak znajdę to zrobię wpis.

Przy wymianie okien u siebie, tylko dlatego zdecydowałem się na Aluplasta bo tylko oni mieli w tym czasie ten odcień szarości o który mi chodziło i taki kształt profilu jak był potrzebny.

Przed podjęciem decyzji oczywiście porównywałem wszystkie trzy marki i wiedziałem że Alupasty są mniej sztywne jeśli chodzi o tworzywo, ale nadganiają to jakimiś wstawkami stalowymi innowacyjnie łączonymi.  Ile w tym prawdy a ile przechwałek tego oczywiście nie wiem.

A do tego ich okna na tzw. firmowych modelach, wyglądały absolutnie rewelacyjnie, tylko niestety wykonanie przez konkretną lokalną firmę już nie było takie wspaniałe.

demo

demo

1 godzinę temu, piotralikos napisał:

Wg mnie Aluplast. To dobra znana firma.

A według mnie tak samo dobra i znana jak pozostałe wymienione. 

Dlatego nie warto się tylko takimi kryteriami kierować, ale koniecznie sprawdzić jaką jakość finalnego produktu oferuje konkretny dostawca.

Osobiście nawet uważam że Salamnder i Veka ma sztywniejsze tworzywo z którego robi profile i jest ten parametr przedstawiony liczbowo, tylko teraz już nie pamiętam i nie mogę za  bardzo szukać w tej chwili, ale jak znajdę to zrobię wpis.

Przy wymianie u siebie tylko dlatego zdecydowałem się na Aluplasta bo tylko oni mieli ten odcień szarości o który mi chodziło i taki kształt profilu jak był potrzebny.

Przed podjęciem decyzji oczywiście porównywałem wszystkie trzy marki i wiedziałem że Alupasty są mniej sztywne jeśli chodzi o tworzywo, ale nadganiają to jakimiś wstawkami stalowymi. Ile w tym prawdy a ile przechwałek tego oczywiście nie wiem.

A do tego ich okna na tzw. firmowych modelach, wyglądały absolutnie rewelacyjnie, tylko niestety wykonanie przez konkretną lokalną firmę już nie było takie wspaniałe.

demo

demo

1 godzinę temu, piotralikos napisał:

Wg mnie Aluplast. To dobra znana firma.

A według mnie tak samo dobra i znana jak pozostałe wymienione. 

Dlatego nie warto się tylko takimi kryteriami kierować, ale koniecznie sprawdzić jaką jakość finalnego produktu oferuje konkretny dostawca.

Osobiście nawet uważam że Salamnder i Veka ma sztywniejsze tworzywo z którego robi profile i jest ten parametr przedstawiony liczbowo, tylko teraz już nie pamiętam i nie mogę za  bardzo szukać w tej chwili, ale jak znajdę to zrobię wpis.

demo

demo

1 godzinę temu, piotralikos napisał:

Wg mnie Aluplast. To dobra znana firma.

A według mnie tak samo dobra i znana jak pozostałe wymienione. 

Dlatego nie warto się tylko takimi kryteriami kierować, ale koniecznie sprawdzić jaką jakość finalnego produktu oferuje konkretny dostawca.

Osobiście nawet uważam że Salamnder i Veka ma sztywniejsze profile i jest ten parametr przedstawiony liczbowo, tylko teraz już nie pamiętam i nie mogę za  bardzo szukać w tej chwili, ale jak znajdę to zrobię wpis.

×
×
  • Utwórz nowe...