Skocz do zawartości

zmiana przyłącza 60 KW na mniejsze


Recommended Posts

Witam,

po zakupie działki wystąpiłem do Innogy o zmianę mocy z 60KW wydanego wcześniej na budynek użyteczności publicznej.

 

Jako ze na działce zmienił sie projekt i powstanie tam budynek mieszkalny 2lokalowy poprosiłem o niższy przydział mocy czyli 2x15Kw.

 

Otrzymałem warunki natomiast opetator w umowie wpisał kwotę takiego przyłącza na ponad 10000 brutto na każdy z lokali.

 

Czyli łącznie 20000 tys za zmianę mocy na niższa - za wymianę skrzynki.

 

Macie jakies sugestie?

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 24.07.2019 o 13:08, marcinkkk napisał:

Witam,

po zakupie działki wystąpiłem do Innogy o zmianę mocy z 60KW wydanego wcześniej na budynek użyteczności publicznej.

 

Jako ze na działce zmienił sie projekt i powstanie tam budynek mieszkalny 2lokalowy poprosiłem o niższy przydział mocy czyli 2x15Kw.

 

Otrzymałem warunki natomiast opetator w umowie wpisał kwotę takiego przyłącza na ponad 10000 brutto na każdy z lokali.

 

Czyli łącznie 20000 tys za zmianę mocy na niższa - za wymianę skrzynki.

 

Macie jakies sugestie?

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Po zakupie działki wszystkie zapewnienia dostawy mediów powinny być ustalane przez Ciebie i nie rozumiem dlaczego pisałeś prośbę o zmniejszenie mocy jak Ty o nią nie występowałeś.

Ty chcesz 2X15 kW więc za przyłącze powinieneś zapłacić coś około 5 tys.

Piszesz coś o wymianie skrzynki, jeżeli ja masz czyli masz zrobione przyłącze to nie widzę powodu aby zmieniać skrzynkę, zmienia się tylko zabezpieczenie główne na mniejsze a skrzynka zostaje.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...