Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Handel Sprzętem Agd

Napęd prolife 500 czy 700 do bramy segmentowej 2500x2125 ? 

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• No niby tak ale grypę i inne choroby mamy od chyba tysiącleci oswojone. A koronawirusa,nawet jak jest to odmiana grypy (bo to tak łagodniej brzmi) jeszcze nie. Stąd ta panika,ta niepewność działania,opóźnienia a dopiero potem zakazy i obostrzenia. Bo każdy z początku jest głupi i nie wie co będzie. Znasz chyba fakt masowego wymierania Indian którzy zetknęli się z chorobą/chorobami podanymi im przez zdobywców kontynentu.Podanymi świadomie np w derkach. A białym ludziom niewiele szkodzącym. A media....no cóż media...jakie są każdy z nas wie. Aby sensacja,aby news,aby podnieść nakład.
    • Jakąs tam tzw. kiszkę jadłem do tej pory, ale nie wiedziałem, że produkcja polega na jakimś upuszczaniu krwi żywcem z głowy zwierzęcia przed zabiciem go.  Teraz to mi przez gardło nie przejdzie.   Ja się nie obrażam - ja piszę co myślę, albo nie. Nie kłamię, bo i po co?
    • znalezione  
    • Warstwa zbrojąca, czyli siatka z włókna szklanego zatopiona w warstwie Kleju Uniwersalnego TO-KU musi być sucha, a różnym czasie ten stan jest osiągany w zależności od panujących warunków atmosferycznych. Zazwyczaj jest to kilka dni. Warstwę zbrojącą należy zagruntować po całkowitym jej wyschnięciu, ale nie wcześniej niż po 3 dobach. Natomiast grunt powinien schnąć co najmniej 24 godziny zanim rozpocznie się tynkowanie. Gruntowanie gruntem sczepnym,  jest niezbędne dla poprawnego położenia i funkcjonowania tynku. Z produktów Termo Organika rekomenduję grunt sczepny TO-GS – dla wszystkich rodzajów tynków z wyjątkiem  tynku polikrzemianowego TO-TP, gdzie przed tynkowaniem wymagany jest grunt polikrzemianowy TO-GP
    • Widziałem to rano. Kawka Pani i Pana przy stoliku pod balkonem spowodowała, że nie za bardzo jestem z całym sercem za tatusiem.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...