Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

mhtyl

mhtyl

16 minut temu, zenek napisał:

Jak?

Normalnie, jest to rozwiązanie znane od nie wiem kiedy, ja spotkałem sie z nim kilka lat temu.

81168_frez-c.jpeg

002649c9594a12e0c999b83a6b12cd33-product

No właśnie eksperci w poście #3 słusznie stwierdzili - że nie muszą być. I pamiętam opracowanie ekspertów budownictwa sprzed wielu lat (książkowe) w którym też takie same ustalenia były przedstawiane. Kołki były wymagane od II piętra, głównie w blokach. 

No i sam sobie odpowiedziałeś. Napisałem abyś nie uogólniał, teraz napisałeś bardziej precyzyjniej, ale to że nie muszą być nie oznacza że mogą być.

A kleje były wtedy o wiele słabsze - mieszało się klej z cementem i piaskiem.

I lało się wodę a master krzyczał materiału nie żałuj :) 

zenek, poniosło Cię tym razem z tym klejem a raczej z dodawaniem cementu i piasku.

mhtyl

mhtyl

6 minut temu, zenek napisał:

Jak?

Normalnie, jest to rozwiązanie znane od nie wiem kiedy, ja spotkałem sie z nim kilka lat temu.

81168_frez-c.jpeg

9 minut temu, zenek napisał:

No właśnie eksperci w poście #3 słusznie stwierdzili - że nie muszą być. I pamiętam opracowanie ekspertów budownictwa sprzed wielu lat (książkowe) w którym też takie same ustalenia były przedstawiane. Kołki były wymagane od II piętra, głównie w blokach. 

No i sam sobie odpowiedziałeś. Napisałem abyś nie uogólniał, teraz napisałeś bardziej precyzyjniej, ale to że nie muszą być nie oznacza że mogą być.

11 minut temu, zenek napisał:

A kleje były wtedy o wiele słabsze - mieszało się klej z cementem i piaskiem.

I lało się wodę a master krzyczał materiału nie żałuj :) 

zenek, poniosło Cię tym razem z tym klejem a raczej z dodawaniem cementu i piasku.

• Utwórz nowe...