Skocz do zawartości

Historia edycji

saidenergizer99

saidenergizer99

Cześć wszystkim,

może ktoś z Wam miał podobną sytuację i doradzi mi co robić, lub ktoś po prostu wie jak wygląda sprawa od strony prawnej.

 

Otóż mam kłopotliwego sąsiada, który cokolwiek zaczynam robić przy domu lub nieopodal, wtrąca nos i robi problemy.

Chcę wybudować wiatę drewnianą dla dwóch samochodów  (powierzchnia ma nie przekraczać 50m2). 

 

Wiata ma przylegać do drogi wewnętrznej, która to jest drogą służebną, należącą do tegoż kłopotliwego sąsiada. 

Odgraża się on, że żadna wiata w tym miejscu nie powstanie i cały czas coś gada o 3 metrach...

 

Czy ktoś jest w stanie pomóc? 

Chodzi mi po prostu o informację czy taką wiatę mogę postawić

 

 

edit: aby zobrazować Wam sytuację przesyłam zdjęcie,

kolor czerwony: nasza działka,

kolor brązowy: działka sąsiada,

kolor żółty: droga wewnętrzna należąca do sąsiada,

kolor biały: miejsce w którym ma powstać wiata 

 

 

 

 

InkedInkedPrzechwytywanie_LI.jpg

 

 

 

 

i z trochę innej perspektywy:

 

 

Inked2_LI.jpg

saidenergizer99

saidenergizer99

Cześć wszystkim,

może ktoś z Wam miał podobną sytuację i doradzi mi co robić, lub ktoś po prostu wie jak wygląda sprawa od strony prawnej.

 

Otóż mam kłopotliwego sąsiada, który cokolwiek zaczynam robić przy domu lub nieopodal, wtrąca nos i robi problemy.

Chcę wybudować wiatę drewnianą dla dwóch samochodów  (powierzchnia ma nie przekraczać 50m2). 

 

Wiata ma przylegać do drogi wewnętrznej, która to jest drogą służebną, należącą do tegoż kłopotliwego sąsiada. 

Odgraża się on, że żadna wiata w tym miejscu nie powstanie i cały czas coś gada o 3 metrach...

 

Czy ktoś jest w stanie pomóc? 

Chodzi mi po prostu o informację czy taką wiatę mogę postawić

 

 

edit: aby zobrazować Wam sytuację przesyłam zdjęcie,

kolor czerwony: nasza działka,

kolor brązowy: działka sąsiada,

kolor żółty: droga wewnętrzna należąca do sąsiada,

kolor biały: miejsce w którym ma powstać wiata 

 

 

 

 

InkedInkedPrzechwytywanie_LI.jpg

saidenergizer99

saidenergizer99

Cześć wszystkim,

może ktoś z Wam miał podobną sytuację i doradzi mi co robić, lub ktoś po prostu wie jak wygląda sprawa od strony prawnej.

 

Otóż mam kłopotliwego sąsiada, który cokolwiek zaczynam robić przy domu lub nieopodal, wtrąca nos i robi problemy.

Chcę wybudować wiatę drewnianą dla dwóch samochodów  (powierzchnia ma nie przekraczać 50m2). 

 

Wiata ma przylegać do drogi wewnętrznej, która to jest drogą służebną, należącą do tegoż kłopotliwego sąsiada. 

Odgraża się on, że żadna wiata w tym miejscu nie powstanie i cały czas coś gada o 3 metrach...

 

Czy ktoś jest w stanie pomóc? 

Chodzi mi po prostu o informację czy taką wiatę mogę postawić

×
×
  • Utwórz nowe...