Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
adamsantler

Kowalstwo Artystyczne i Metaloplastka

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• USA - ciekawa mapa:   https://www.theguardian.com/world/ng-interactive/2020/apr/07/coronavirus-map-of-the-us-latest-cases-state-by-state       https://www.nytimes.com/interactive/2020/us/coronavirus-us-cases.html  
    • Nie wiem - zapytam jak umrę - jesli będzie okazja  To za porzucaniem najsłabszegoz potomstwa jesteś? Nie wiem o co chodzi z tymi urzędnikami... no nie udowodniłeś tego - tylko twierdzisz... smutne - mam nadzieję, że hodowca nie cieszy sie z tego, że je wysyła na rzeź, a raczej z gotowki Mam nadzieję, że nie będziemy kiedyś mięsożerni, a zwierzęta  - tu się ze mnie wyśmiejecie, ale ja przecież nigdy tym sie nie przejmuję - też Tak sobie wyobrażam RAJ  Na Ziemi, który urządził człowiek mając wolną wolę od Boga     ****   coś innego: Po wirusie przyjdzie do Polski druga plaga: susza https://forsal.pl/gospodarka/aktualnosci/artykuly/1467438,po-wirusie-przyjdzie-do-polski-druga-plaga-susza.html   taki frag.: "Prace mające przeciwdziałać skutkom suszy opóźnią się z powodu koronawirusa. Zaczeka m.in. budowa systemów, które umożliwiają zatrzymywanie wody, gdy jest sucho, i jej odprowadzanie, gdy jest jej nadmiar. – Specjaliści przygotowują plany retencji korytowej. Teraz jest to oczywiście utrudnione. Niemożliwe jest organizowanie spotkań terenowych – przyznaje rzecznik Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Sergiusz Kieruzel. Trwają wyceny inwestycji m.in. w województwach: łódzkim, zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim. Część inicjatyw została jednak zablokowana. – Nie zdążyliśmy spotkać się z rolnikami na Podlasiu, Podkarpaciu i Mazowszu. Nie możemy działać, nie wiedząc, czy jest zgoda właścicieli gruntów, spółek wodnych – dodaje."   I tak mi sie naunęło abstrachująć od meritum: Z odsuwaniem czegoś na potem mam takie doświadczenia: 1. Albo zwykle mam stratę. 2. Albo okazuje się, że wcale tego nie musiałem zrobić i już tego nie robię. No i dylemat - no to robić czy nie?
    • A hodowla wybranych gatunków, w fabrykach, bez możliwości ich naturalnych dla tych gatunków zachowań?   
    • Jak stworzył na swoje podobieństwo, to sam miał wolną wolę i dobrze wiedział czym to pachnie, a jednak dał... wiedział co robi, po co robi, co to przyniesie, jakie będą efekty... a jednak dał... Dobrze wiedział, jak ten WIRUS ZAŁATWI to Jego królestwo... Co do twojego 3. to właśnie tak! tylkooo... z tym wychowaniem seksualnym... przecież Jego urzędnicy są... za??? Co do twojego 2.... jak wyjątkowy jest człowiek - widać na każdym kroku...  ty jesteś wyjątkowy, Jarek jest wyjątkowy, Putin jest wyjątkowy, ojciec dyrektor jest wyjątkowy... i ja też jestem wyjątkowy... a cooo...i, niestety, wszyscy jesteśmy zwierzętami... czasem myślimy, a czasem myślimy że myślimy... i tobie często to się zdarza...
    • widzę, że silisz sie na filozofowanie  1. Dopóki człowiek zaspokaja głod zabijając zwierzę - rozumiem to. Jeśli zabija dla przyjemności - nie toleruję. I nie wierzę w posłannictwo niedzielnych mysliwych. 2. Człowiek jest wyjatkowy - nie jest jednym ze zwierząt. Łatwo to udowodnić. Wskaż mi cywilizację stworzoną przez zwierzęta w ciągu milionów lat (cywilizację podobną do naszych) - dowody. 3. Jak chcesz brać przyklad ze zwierząt odnośnie dzieci - to pewnie będziesz przeciw wychowaniu seksualnemu, za karami cielesnymi, przeciw aborcji, za porzucaniem najsłabszego z miotu, itd. 4. Odnosnie wiadomo kogo. Kazał urządzić człowiekowi świat. Człowiek ma wolną wolę. To od niego zależy - czy jest dobry, czy zły.    
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...