Skocz do zawartości

Historia edycji

Przemysław Ceglarek

Przemysław Ceglarek

Tak nad nadprożami jest wieniec stropowy i chodzi mi o zamurowanie już istniejących i wstawienie nowego w oznaczone czerwonym kolorem miejsce, nad pierwsza opcja się zastanawiałem i jest ona najbardziej prawdopodobna, jeżeli chodzi o 2 opcja w jaki sposób wbetonowac ta belke. Myślałem czy nie wywiercic otworów włożyć kilka prętów i zalać betonem. Pozdrawiam

Przemysław Ceglarek

Przemysław Ceglarek

Tak nad nadprożami jest wieniec story i chodzi mi o zamurowanie już istniejących i wstawienie nowego w oznaczone czerwonym kolorem miejsce, nad pierwsza opcja się zastanawiałem i jest ona najbardziej prawdopodobna, jeżeli chodzi o 2 opcja w jaki sposób wbetonowac ta belke. Myślałem czy nie wywiercic otworów włożyć kilka prętów i zalać betonem. Pozdrawiam

Przemysław Ceglarek

Przemysław Ceglarek

Tak nas napisami jest wieniec story i chodzi mi o zamurowanie już istniejących i wstawienie nowego w oznaczone czerwonym kolorem miejsce, nad pierwsza opcja się zastanawiałem i jest ona najbardziej prawdopodobna, jeżeli chodzi o 2 opcja w jaki sposób wbetonowac ta belke. Myślałem czy nie wywiercic otworów włożyć kilka prętów i zalać betonem. Pozdrawiam

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...