Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chce ostrzec wszystkich przed firmą Bimm sp. z o.o., która prowadzi sprzedaż i montaż okien. Kupiłem okna Vetrex u nich w promocji płacąc z góry po raz pierwszy i ostatni w życiu. 1. Zamontowali okna wadliwe 2. Nie mam klamek w oknach 3. Unikają kontaktu, nie realizują reklamacji okien uszkodzonych (jeśli uda się nawiązać kontakt kłamią, że już zajmują się sprawą i nic, tak już 6 miesięcy). 4. Oczywiście okna nie wyregulowane 5. Jedno było za małe względem otworu w ścianie 6. Zostawili po sobie syf, brudne od pianki okna, folia na posesji, brudne drzwi. 7. Wady: okno pęknięte -w środku szyba, poza tym inne okno nosi ślady wżerki po diaxie, inne okno ma zarysowaną obudowę, nie wszystkie okna mają uchyły zgodnie z zamówieniem. Jednym słowem odradzam a wręcz przestrzegam przed tą firmą. Marek Zajączkowski który był przedstawicielem firmy i z jej ramienia asygnował umowę nie sporządził na miejscu protokołu zdawczo odbiorczego. Nie ma Klamek w oknach. Nie wywiązali się z umowy. Bimm sp. z o.o. - UNIKAJCIE jak ognia. Co więcej w internecie na potalu oferteo mają same dobre opinie. Tam nie można wystawić złej jeśli nie miało się od nich oferty przez portal. Nie ma to nic wspólnego z prawdziwą opinią o wykonanej pracy.

Powodzenia wszystkim którzy stoją przed wyborem firmy do stolarki. Ja historię zapewne zakończę z tymi oszustami w sądzie.

 

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...

Witam Forumowiczów!
Dodam też kamyczek ze swojego ogródka. Zapłata za okna w marcu, realizacja miała nastąpić 17 maja. Po wyznaczonym terminie realizacji brak odpowiedzi na telefony nie tylko ze strony Pana Mikołaja - człowieka bezczelnego, trwającego do końca w swoim kłamstwie. Śmiem twierdzić, że wszyscy pracownicy są zaangażowani w proceder oszustwa. Mój przypadek to przywłaszczenie blisko 5 tyś zł. Zamówienie w firmie Vetrex nigdy przez firmę BIMM nie zostało złożone. Vetrex wykreślił firmę BIMM z listy autoryzowanych partnerów ze względu na liczne tego typu przypadki (informację uzyskałem bezpośrednio z formy Vetrex). Podpisuję się pod postami powyżej. Sytuacja na dzisiaj wygląda następująco - sprawę przekazałem do Prokuratury (na co mam potwierdzenie). Na tym nie poprzestanę, dalsze kroki w toku. Cel mam jeden - aby nikt więcej nie był nie doświadczył oszustwa ze strony Pana Mikołaja, podległych pracowników i oczywiście firmy BIMM.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...