Skocz do zawartości

Historia edycji

wojciech_pi

wojciech_pi

Witam,

myślę, że koledzy trochę demonizują .

Ale może warto rozważyć dokupienie działki w stronę północy (jak pisałem na początku) i usytuowanie domu jak najdalej od ul. Polnej, dzięki temu odsuwasz się trochę od lasu zyskując więcej słońca i od sali weselnej  (tej prawej na dole) o dodatkowe 40m (razem 150m).

Wedy cały dzień będzie słońce a i na pewno jeszcze przed zachodem - podobnie jak sąsiad na południu. Zauważ , że on ma to słońce po południu przez drogę dojazdową po drugiej stronie ul.Polnej , która wcale nie jest za długą (a za nią ten sam las)  oraz i trójkąt bez lasu , na którym jest sala weselna (lewa).

Odsuwając dom od lasu , będziesz miał podobną operacją słońca popołudniu jak sąsiad  u dołu.

Najważniejsze , że ul. Polną nie będzie ruchu samochodów.

Jestem pewien , że niebawem  na działkach od południa też powstaną domu, które dość skutecznie stłumią imprezy weselne .

Za Tobą na pewno też pojawią się sąsiedzi, którzy latem też będą imprezować na tarasach i to też musisz wziąć pod uwagę . 

Jak ja kupowałem swoje pole pod lasem ,  miałem 1 go sąsiada , dziś mam 6-ciu  dookoła działki .

Dobrze , że kupiłem 2000 m kw a nie 700-1000, dzięki czemu mogłem się odseparować zielenią 

Jest to jednak bardziej upierdliwe niż jakieś tam wesele w zamkniętej klimatyzowanej sali w weekend 150m od domu .

Musisz się określić, czy chcesz mieszkać między ludźmi czy czy jak najdalej od nich - ale wtedy najlepiej kupić działkę min 10.000 m kw - tylko może kasy zbraknąć na budowę  .

 

Albo się wstrzymaj do czerwca  z decyzją i sam ocenisz w weekend ile słońca i ile hałasu z obu sal

 

Pozdr

Wojciech

5ab9568a0bbd7_Dziaka.thumb.jpg.349345cbd58b1c3b997a216bc38c7f5b.jpg

 

 

 

wojciech_pi

wojciech_pi

Witam,

myślę, że koledzy trochę demonizują .

Ale może warto rozważyć dokupienie działki w stronę północy (jak pisałem na początku) i usytuowanie domu jak najdalej od ul. Polnej, dzięki temu odsuwasz się od sali weselnej  (tej prawej na dole) o dodatkowe 40m (razem 150m) i w dzień słońce a i na pewno jeszcze przed zachodem - podobnie jak sąsiad na południu. Zauważ , że on ma to słońce po południu przez drogę dojazdową po drugiej stronie ul.Polnej , która wcale nie jest za długą (a za nią ten sam las)  oraz i trójkąt bez lasu , na którym jest sala weselna (lewa).

Odsuwając dom od lasu , będziesz miał podobną operacją słońca popołudniu jak sąsiad  u dołu.

Najważniejsze , że ul. Polną nie będzie ruchu samochodów.

Jestem pewien , że niebawem  na działkach od południa też powstaną domu, które dość skutecznie stłumią imprezy weselne .

Za Tobą na pewno też pojawią się sąsiedzi, którzy latem też będą imprezować na tarasach i to też musisz wziąć pod uwagę . 

Jak ja kupowałem swoje pole pod lasem ,  miałem 1 go sąsiada , dziś mam 6-ciu  dookoła działki .

Dobrze , że kupiłem 2000 m kw a nie 700-1000, dzięki czemu mogłem się odseparować zielenią 

Jest to jednak bardziej upierdliwe niż jakieś tam wesele w zamkniętej klimatyzowanej sali w weekend 150m od domu .

Musisz się określić, czy chcesz mieszkać między ludźmi czy czy jak najdalej od nich - ale wtedy najlepiej kupić działkę min 10.000 m kw - tylko może kasy zbraknąć na budowę  .

 

Pozdr

Wojciech

5ab9568a0bbd7_Dziaka.thumb.jpg.349345cbd58b1c3b997a216bc38c7f5b.jpg

 

 

 

×
×
  • Utwórz nowe...