Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

Nie miałem czasu, ale teraz mogę odpowiedzieć na pożegnanie tomraidera i widzę to tak.

Wcale nie musisz się z nami żegnać, możesz tu pozostać miejsca na tym forum jest dość i dla takich jak Ty. 

Widać że trochę liznąłeś zagadnienia wentylacji, a reszty możesz się dowiedzieć aktywnie uczestnicząc lub tylko czytając to forum, od takich ludzi jak Bajbaga czy Jani_63. Nie musisz mi wierzyć na słowo, ale oni naprawdę mają dużą wiedzę i dobrze żebyś się o tym sam przekonał i postarał zrozumieć co mają do przekazania. Wprawdzie wpadłeś tu jak desantowiec i wszystkich chciałeś ustawiać po kątach, ale można chyba to niefortunne wejście tłumaczyć syndromem oblężonej twierdzy, czy jakoś tak.B|

W sumie to odebrałem Ciebie jako dość sympatycznego gościa, który w dodatku ma wiele zdolności w tym manualnych (ta zgrabna kaseta) a ja to bardzo cenię. Do tego zapraszasz do Jeleniej Góry i tak ładnie układasz plan wycieczki.:icon_biggrin:

Pozdrawiam.

 

demo

demo

Nie miałem czasu, ale teraz mogę odpowiedzieć na pożegnanie tomraidera i widzę to tak.

Wcale nie musisz się z nami żegnać, możesz tu pozostać miejsca na tym forum jest dość i dla takich jak Ty. 

Widać że trochę liznąłeś zagadnienia wentylacji, a reszty możesz się dowiedzieć aktywnie uczestnicząc lub tylko czytając to forum, od takich ludzi jak Bajbaga czy Jani_63. Wprawdzie wpadłeś tu jak desantowiec i wszystkich chciałeś ustawiać po kątach, ale można chyba to niefortunne wejście tłumaczyć syndromem oblężonej twierdzy, czy jakoś tak.B|

W sumie to odebrałem Ciebie jako dość sympatycznego gościa, który w dodatku ma wiele zdolności w tym manualnych (ta zgrabna kaseta) a ja to bardzo cenię. Do tego zapraszasz do Jeleniej Góry i tak ładnie układasz plan wycieczki.:icon_biggrin:

Pozdrawiam.

 

×
×
  • Utwórz nowe...