Skocz do zawartości

Nowości SAS: SAS EFEKT na ekogroszek i SAS BIO EFEKT na pelet


Recommended Posts

Lato 2016 firma SAS rozpoczęła od premiery nowych kotłów w klasie 5 – SAS EFEKT na ekogroszek i SAS BIO EFEKT na pelet. Poza świeżością designu samej bryły i nowej kolorystyki, kotły zyskały wiele cech zdecydowanie wyróżniających je na rynku.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/kotly-i-podgrzewacze/aktualnosci/22420-nowosci-sas-sas-efekt-na-ekogroszek-i-sas-bio-efekt-na-pelet

Link do komentarza

Witam, mam od 2 miesięcy piec sas bio solid na pellet 25kw, powierzchnia 300m2. spalanie ok.30 kg/dobe temperatura zewnętrzna obecnie 10 stopni. Piec grzeje też bojler dla 6 osób. dla mnie rewelacja w porównaniu do pieca na węgiel..obsługa co 5 dni...3 kg. popiołu i dosypać pellet....MEGA WYPAS!!!!

 

Nie warto kupować piecy z podwójnym rusztem, sprawność spada znacznie...piec sas bio solid 25 kw, ze sterownikiem tech 580 na programie pid działa świetnie...uff że tak póżno odkryłem alternatywę dla węgla, ekogroszku i prądu...popiołu ok. jedna łopateczka ok. 2kg. na tydzień....szok... 2 razy w tygodniu dosypuję pelet. Zero smoły, sadzy...jak zawsze przez 20 lat miałem z węglem!!!!MEGA dla mnie!!! Pewnie z innymi paliwami do opalania bezobsługowego ( gaz, pompa ciepła) jest podobnie..ale po prostu jestem pozytywnie zaskoczony...po wyjściu z węgla! DOM 300m2 jesień, grzanie około 6 godzin/dobe + ciepła woda dla 6 osób - bojler 120 litrów. Spalanie pelletu w sas bio solid 25 kw ok 30kg/dobe ( tj. ok. 16 zł. pellet barlinek lub england).

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...