Skocz do zawartości

Jaką podłogę wybrać? Drewnianą, ręcznie postarzaną


Recommended Posts

Urządzanie wnętrz ekskluzywnych to niełatwa sztuka. Tam gdzie nie ma ograniczeń finansowych, zazwyczaj mamy do czynienia z wysokimi oczekiwaniami. Jaką więc podłogę wybrać? Drewnianą - bo luksus to przede wszystkim komfort użytkowania. Ręcznie postarzaną - bo wnętrze ekskluzywne, to wnętrze nieszablonowe. Poniżej prezentujemy przykładowe wzory marki Jean Marc Artisan.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wykanczanie/podlogi-i-posadzki/aktualnosci/19543-jaka-podloge-wybrac-drewniana-recznie-postarzana

Link do komentarza
Gość Lewański

Drewno na podłodze to niewątpliwie niesamowity styl wnętrza. To się od razu widzi i wyczuwa. Pokazany tu styl jest bardziej rustykalny. Fajnie to wygląda, lecz mi bardziej przypadł do gustu styl skandynawski. Tam drewno jest raczej bielone (lubują się oni w jasnych pomieszczeniach). I chyba nie mają tylu dębów by je używać na podłogę. Ja u siebie mam deskę z sosny skandynawskiej. Ma bardzo ładne usłojenie i doskonale wygląda. A po bieleniu olejem nabrała niesamowitego stylu. No i grubość deski to 31 mm a nie marne 5-7 mm jak to bywa przy panelach :)

Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość DariaW
drewno wygląda doskonale pod każdą postacią, to na tyle uniwersany materiał, żezawsze będzie świetnie wyglądać. mi osobiście podobają się postarzne podłogi, jak i eleganckie, ciemne deski
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...