Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Jaką podłogę wybrać? Drewnianą, ręcznie postarzaną

Recommended Posts

Urządzanie wnętrz ekskluzywnych to niełatwa sztuka. Tam gdzie nie ma ograniczeń finansowych, zazwyczaj mamy do czynienia z wysokimi oczekiwaniami. Jaką więc podłogę wybrać? Drewnianą - bo luksus to przede wszystkim komfort użytkowania. Ręcznie postarzaną - bo wnętrze ekskluzywne, to wnętrze nieszablonowe. Poniżej prezentujemy przykładowe wzory marki Jean Marc Artisan.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wykanczanie/podlogi-i-posadzki/aktualnosci/19543-jaka-podloge-wybrac-drewniana-recznie-postarzana

Gość Lewański

Drewno na podłodze to niewątpliwie niesamowity styl wnętrza. To się od razu widzi i wyczuwa. Pokazany tu styl jest bardziej rustykalny. Fajnie to wygląda, lecz mi bardziej przypadł do gustu styl skandynawski. Tam drewno jest raczej bielone (lubują się oni w jasnych pomieszczeniach). I chyba nie mają tylu dębów by je używać na podłogę. Ja u siebie mam deskę z sosny skandynawskiej. Ma bardzo ładne usłojenie i doskonale wygląda. A po bieleniu olejem nabrała niesamowitego stylu. No i grubość deski to 31 mm a nie marne 5-7 mm jak to bywa przy panelach :)

Gość DariaW
drewno wygląda doskonale pod każdą postacią, to na tyle uniwersany materiał, żezawsze będzie świetnie wyglądać. mi osobiście podobają się postarzne podłogi, jak i eleganckie, ciemne deski

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie mam pojęcia jakim trzeba być prostakiem aby dalej wciskać mordkę w problem który osobiście nie dotyczy. Nie strasz mietłą bo się zesr.... sz bobasie i pielucha będzie do wymiany. zenek przestał pisać to teraz bobas szuka kolejnego aby się dopierdolić i pokłócić, podpuścić a potem zakapować. Pytałem czy jesteś Adminem tego forum albo moderatorem? że wciskasz się wszędzie tam gdzie cie nie zapraszają. Odpier.. się w delikatny sposób od moich wpisów tu w tym temacie jak i pozostałych, nie życzę sobie abyś w jakichkolwiek sposób komentował moje wpisy w sposób prostacki i prowokujący bo tylko w takim tonie umiesz pisać. aaaa miał racje w stosunku co napisał o tobie że:  
    • Literówka, wiadomo że chodzi o lęk. Ja też nie mam PCi a nieraz innym doradzałem aby montowali tak samo jak z reku, nie mam ale też tu na forum proponowałem takie rozwiązania innym. Jeżeli chodzi o koszty eksploatacji czy całkowite WM to uważam jak w innych przypadkach że ważniejszy jest komfort i wygoda.
    • Nie lek a lęk... jest różnica - dla mnie wyczuwalna...ja osobiście spędzam dużo czasu w domu, 1/3 życia przesypiam w domu właśnie...a dodatkowo moja okolica to chyba smogowa stolica Polski.... A czy ja komuś coś wciskam? Trzeba prostować pewne mity o WM - wynikające właśnie z niewiedzy i lęku przed czymś, czego się nie zna.... Ale już od dawna wiadomo, że koszt instalacji jako całości WM nie jest jakoś drastycznie wyższy niż dobrze wykonanej WG....można znaleźć artykuły na ten temat -  uwzględniając dodatkowe aspekty - bije na głowę WG. Jak zwykle było też o kosztach eksploatacji WM - daaaawno temu przytaczałem te liczby...ale wrzucę wg aktualnych cen....na 1 biegu 100m3/h pobór to 23W, czasami leci więcej, więc przyjmę średnio 30W...czyli miesięcznie 21,6kWh...dla pracy non stop w taryfie G12w to zużycie 58,3% w taniej taryfie, czyli  średnia cena 1kWh u mnie =0,4646, czyli koszt pracy WM=10,03zł. No nie wiem jak przeżyję te gigantyczne wydatki związane ze sprawnie działającą wentylacją...
    • Gdybyś był facetem z jajami, to zrozumiałbyś, że wszystko co mieli do powiedzenia obaj panowie, których wzywasz do odpowiedzi - już powiedzieli i nie mają nic do dodania! Oganiają się od ciebie jak od brzęczącej muchy, a ty wciąż bzyczysz...     Zaraz i tą wymianę zdań mietła wymiecie, a ty za jakiś czas znowu bzykniesz...     A z tym bobasem i prostackim inteligentem - to takie sobie... mało inteligentne...
    • W jakiej technologii warto wybudowac halę dla firmy? W stalowej czy moze jednak murowanej? Polecicie również jakiegoś dobrego wykonawce budowy hali? 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...