Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

28 minut temu, mhtyl napisał:

A czyje? kto zapodał linka do tej stronki aby mnie uświadomić?

No  dobrze - ale o nie jest cytat całościowy (w ogóle cytaty nie sa moje - tylko twoje) - tylko edytowany przez ciebie. Wyciagnałeś fragmenty potrzebne dla twej tezy, czyli opracowałeś (Tak mi się przynajmniej wydaje, bo nie znalazlem oryginału). Więc jest to twoja teza potwierdzona cytatami. I o co się szczypać?

Ja zacytowałem cytat który umieściłeś jako argument. I odniosłem się do tego cytatu. Bo go też użyłem jako argument przeciwny.

Trochę bijemy pianę, pożytku z tego nie ma, jest trochę zlej krwi. Proponuję rozmawiać o Programie +, i dać sobie już spokój z tym sporem. :icon_biggrin: 

I nie sprowadzaj rozmowy do obraźliwych epitetow.

 

zenek

zenek

6 minut temu, mhtyl napisał:

A czyje? kto zapodał linka do tej stronki aby mnie uświadomić?

No  dobrze - ale o nie jest cytat całościowy - tylko edytowany przez ciebie. Wyciagnałeś fragmenty potrzebne dla twej tezy, czyli opracowałeś (Tak mi się przynajmniej wydaje, bo nie znalazlem oryginału). Więc jest to twoja teza potwierdzona cytatami. I o co się szczypać?

Ja zacytowałem cytat który umieściłeś jako argument. I odniosłem się do tego cytatu. Bo go też użyłem jako argument przeciwny.

Trochę bijemy pianę, pożytku z tego nie ma, jest trochę zlej krwi. Proponuję rozmawiać o Programie +, i dać sobie już spokój z tym sporem. :icon_biggrin: 

 

×
×
  • Utwórz nowe...