Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

3 godziny temu, Pit-4 napisał:

Nie ma takiej informacji, że w Krakowie za dwa lata coś będzie czy nie będzie w kwestii palenia...Posługiwanie sie takimi informacjami to nadużycie i dezinformacja...

To nie jest dezinformacja. Jest ustawa, która zakazuje palenia drewnem w Krakowie od 2019r. Sam piszesz, że  sprawa jest w NSA (o tym nawet nie wiedziałem). Niemniej do wyroku jest ona obowiązująca. Sam skladałem projekt poprawki do ustawy odnośnie kominków (żeby je dopuścić warunkowo), ale nie została ona uwzględniona.

Tak więc licze na zdunow i inne kręgi osób, bo pojedyncza osoba nie ma szans - ale niestety tzw. lobby "antysmogowe" jest tu b. silne, dość zakłamane, informacje prasowe przekłamane, nawet pracownicy naukowi potrafią głosić, że przy nowych piecach gazowych rachunek za gaz będzie porównywalny z tym za węgiel.

Sam jestem zainteresowany zmianą tej ustawy, tym bardziej że ustawa dla Małopolski dopuszcza kominki (pod warunkami)  - sam mam kominek i jak wiesz, modernizuję komin itp - niemniej fakty są takie, jak przedstawiłem!    

zenek

zenek

2 godziny temu, Pit-4 napisał:

Nie ma takiej informacji, że w Krakowie za dwa lata coś będzie czy nie będzie w kwestii palenia...Posługiwanie sie takimi informacjami to nadużycie i dezinformacja...

To nie jest dezinformacja. Jest ustawa, któa zakazuje palenia drewnem w Krakowie od 2019r. Sam piszesz, że  sprawa jest w NSA (o tym nawet nie wiedziałem). Niemniej do wyroku jest ona obowiązująca. Sam skladałem projekt poprawki do ustawy odnośnie kominków (żeby je dopuścić warunkowo), ale nie została ona uwzględniona.

Tak więc licze na zdunow i inne kręgi osób, bo pojedyncza osoba nie ma szans - ale niestety tzw. lobby "antysmogowe" jest tu b. silne, dość zakłamane, informacje prasowe przekłamane, nawet pracownicy naukowi potrafią głosić, że przy nowych piecach gazowych rachunek za gaz będzie porównywalny z tym za węgiel.

Sam jestem zainteresowany zmianą tej ustawy, tym bardziej że ustawa dla Małopolski dopuszcza kominki (pod warunkami)  - sam mam kominek i jak wiesz, modernizuję komin itp - niemniej fakty są takie, jak przedstawiłem!    

×
×
  • Utwórz nowe...