Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• A w blokach z wielkiej płyty wiało między płytami, chyba że się lód zrobił ....
    • No problem jest z lokalem dla Leszka. Niby wszystkie do których wysyłam zapytanie mają możliwość przyjęcia osoby niepełnosprawnej (jak jest podjazd i mieszkanie na parterze to nie ma łazienki przystosowanej czy łóżka) Na miejsca w hotelach w których takie udogodnienia są moim zdaniem nas jako grupa i duże rodziny nie stać.    Może ktoś też coś poszuka to może coś znajdziemy?     
    • Gość dawid
      a co jesli słupy z prądem są daleko np200m a kabla ziemią nie można poprowadzić ze względu na kanał melioracyjny/wodny czy elektrownia dostawi dodatkowy słup ? kto kryje koszta?
    • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów firma Viessmann aktywnie angażuje się w walkę o czyste powietrze. Specjalnie na ten cel zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy nowego typu Infomobil - „Stop SMOG Car”, jeżdżący po Polsce szkoleniowy pojazd z ekologicznymi urządzeniami grzewczymi: pompą ciepła powietrze/woda Vitocal 200-A, najnowszym kondensacyjnym kotłem gazowym Vitodens 200-W oraz panelami fotowoltaicznymi i oczyszczaczem powietrza HL-OP-15. W porozumieniu z lokalnymi firmami partnerskimi i w ustalonych wcześniej terminach nasi doradcy handlowi w każdym tygodniu, począwszy od 23 września 2019, jeżdżą po wszystkich regionach kraju, gdzie na żywo instalatorzy oraz użytkownicy mogą zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz zasięgnąć praktycznej wiedzy na tematy związane z nowoczesną techniką grzewczą oraz jej wpływem na środowisko naturalne. W pojeździe znajduje się modelowy, działający system grzewczy do produkcji ciepłej wody użytkowej zasilany na miejscu energią ze słońca.   Gdzie będziemy jeszcze w tym miesiącu?   Harmonogram odwiedzin Stop SMOG Car – 19.11.2019  - Gorzów – 20.11.2019  - Komorniki – 22.11.2019  - Nowy Tomyśl – 25.11.2019  - Międzychód – 28.11.2019  - Skórzewo Więcej informacji, można znaleźć tutaj: https://www.viessmann.pl/pl/prasa/aktualnosci/walka-ze-smogiem.html Serdecznie zapraszamy!  
    • Gość Basia
      Mój piec ma 2 tygodnie, od samego początku ślimak nie podaje pelletu i zrywa zawleczke, palnik wygasza i koniec palenia, miałam podłączony strażak i za pierwszym razem jak już porządnie się rozpalilo strażak zalal palenisko i całkowicie zablokował ślimak (musieliśmy cały sprzęt rozbierać). Powiedziano mi że powinnam palić przez jakieś 2 tygodnie eko groszkiem a potem przejść na pelett. Czy ktoś miał lub ma taki problem, pomocy
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...