Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Info dla instalatorów! Podwójne premie w Programie Instalator!


Recommended Posts

Witajcie!

Program Instalator działa już od dwóch lat i został stworzony został z myślą o wieloletnich partnerach biznesowych i nowych instalatorach, którzy nawiązali lub planują rozpocząć współpracę z marką Viessmann. Adresatami programu są więc profesjonalne firmy wykonawczo - instalacyjne, które w swojej ofercie łączą sprzedaż i instalację produktów marki Viessmann. Cechuje go prosta i szybka rejestracja, rejestracja jak i udział w programie są całkowicie bezpłatne a premie i nagrody są przeznaczone do wszystkich uczestników!

Własnie teraz, w ramach Akcji Lato otrzymujesz 2 x wyższą premię za montaż:
• kotła Vitodens 200-W,
• pompy ciepła (Vitocal 060-A, 161-A, 200-S, 222-S, 242-S, 200-G, 300-G, 350-G, 222-G, 242-G, 333-G, 343-G, 300-A, Vitocaldens 222-F)
które zamontujesz i zarejestrujesz w Programie Instalator od 11 lipca do 31 sierpnia 2016 roku.

Mam nadzieję, że informacja się przyda!
Pozdrawiam!
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesiące temu...

Witam!

Kształcenie specjalistów z branży grzewczo-instalacyjnej jest priorytetowym elementem działalności firmy Viessmann. Profesjonalne doradztwo, sprzedaż oraz montaż i obsługa serwisowa urządzeń grzewczych wymaga nieustannego doskonalenia umiejętności współpracujących z nami fachowców.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń TUTAJ

W razie pytań - pozostaję do dyspozycji!

Edytowano przez Eksperci Viessmann (zobacz historię edycji)
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Z początkiem roku ruszyła kolejna edycja Programu Instalator, który powstał, aby realizować jeden z celów firmy - szerzenie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań i stworzenie sieci firm instalatorskich dbających o zapewnienie najwyższych standardów jakości.

W tegorocznej edycji Programu Instalator wprowadzone zostały wiele zmiany, które przyniosą jeszcze więcej korzyści finansowych oraz ciekawych nagród za kolejne zarejestrowane urządzenie.

Za każde prawidłowo zarejestrowane urządzenie uczestnik Programu otrzymuje premię finansową, która wypłacana jest do 20. dnia kolejnego miesiąca. Pieniądze trafiają na kartę prepaid, przy pomocy której możliwe są płatności za zakupy w sklepach. Uczestnicy akcji posiadają dostęp do prezentacji szkoleniowych i webinarów opracowanych z myślą o instalatorach.

Oprócz premii finansowej do zdobycia są wartościowe nagrody, przyznawane są po zarejestrowaniu określonej liczby urządzeń:

Za pierwsze zarejestrowane urządzenie w 2017 roku – do wyboru jest standardowa premia lub wysokiej jakości bluza.

Za trzecie urządzenie – personalizowana naklejka magnetyczna na samochód.

Za piąte urządzenie – voucher na certyfikowane szkolenie Viessmann,

Za dziesiąte urządzenie – automatycznie zostanie podwojona premia rejestrowanego urządzenia.

Rok 2017 jest dla firmy Viessmann wyjątkowy – świętuje ona dwie rocznice: 25-lecie działalności na polskim rynku oraz 100 lat istnienia firmy! Z tej okazji producent wprowadzono dodatkową nagrodę – do co 25. zarejestrowanego urządzenia w systemie dołączane będą wysokiej jakości spodnie robocze do pasa.

Jak zapisać się do programu?

Aby uczestniczyć w programie wystarczy dokonać zgłoszenia wypełniając formularz on-line na stronie www.programinstalator.pl, e-mailem, wysyłając zgłoszenie na adres info@programinstalator.pl, telefonicznie, na infolinii 782 756 666, lub bezpośrednio, kontaktując się z przedstawicielem Viessmann lub odwiedzając jeden z firmowych salonów.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...