Skocz do zawartości

dombud-3


Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
Cytat

Czy ktoś z państwa korzystał z usług tej firmy? Jakie maja Państwo opinie na jej temat? A może mogą Państwo polecić inne, sprawdzone firmy do budowy stanu surowego?


kożystałm z usług Dombud-3 nie wiem o co chodzi z tymi opinniami - firma budwolana po rozpoczęciu budowy ukradła nam pieniądze jakąs 1/3 wartości domu - Dombud - 3 to firma która zbudowała nam dom gdy my nie mieliśmy ani grosza ,na tak zwany kredyt i bynajmniej bez zastojów i najgorszych, wolnych ekip prace posuwaly się bardzo sprawnie. W sirepniu weszli na fundamenty( wypociny poprzedniej firmy) a w marcu zamieszkaliśmy w wymarzonym domku. A zapomniałam dodać nikt nie chciał nam pomóc. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Pracuje w firmie Wellmade (kiedyś dombud-3). Codziennie mam kontakt z wieloma klientami i muszę stwierdzić, że zdecydowana większość klientów jest ze współpracy z firmą domdub-3 zadowolona. Jeżeli ktokolwiek ma dylemat co do jakości wykonywanych przez naszą firmę domów, możemy Państwu zaproponować obejrzenie zrealizowanych i obecnie realizowanych przez nas projektów. Zostawiam swój adres mailowy ewa.klemanow@wellmade.com.pl w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...