Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Hurtownia budowlana: Vimex

Recommended Posts

Gość zygmunt_c
Bardo polecam VIMEX. Rzetelni i bardzo profesjonalni. Godny uwagi dostawca i partner biznesowy.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Stanowczo zaprzeczam nic takiego nie postało w mojej głowie i żeby już nie posługiwać się tym loginem i nie drażnić, odpowiem tylko że chyba w tym zamieszaniu i na fali waszego hejtu, dał się ponieść waszej dezinformacji.
    • A to pogrubione wyżej również są sprawy niecierpiące zwłoki? Czy pilniejsze może są sprawy matur, dostępu do opieki zdrowotnej ("tej niekoronawirusowej")? Moi uczniowie, tak jak i moja córka, czekają na matury i na miesiąc "przed" nic nie wiadomo. I nie wciskaj mi też, że wszystko jest ok z naszą służbą zdrowia i nic nie trzeba uchwalać. W ubiegłą niedzielę w czasie obiadu mojej córce utknęła kość w gardle. Mogła oddychać, tylko dlatego nie dostałam od razu zawału chyba. Tak jak stałam, wsadziłam ją w auto i pojechałam do placówki opieki świątecznej, po czym stwierdzono, że nie mają specjalisty. Kazali mi jechać z nią do szpitala oddalonego o 30 km. To jest według Ciebie normalne? Normalne byłoby, gdyby mój szpital w mojej miejscowości ją przyjął — dwie minuty drogi samochodem. Nie przyjął.     O! I tu jest klucz do sukcesu Dema. Słówka, słóweczka, dookoła, w bawełenkę. Nikt nie ma prawa mieć odmiennego zdania, ponieważ wtedy się "wygłupił". Zamiast napisać "głupi"(tak przecież myśli), to sobie sprytnie tak właśnie słowa dobiera. No i wtedy epitetów brak Natomiast przekaz jest mało przyjemny, jak większość.
    • Kupiłem jakieś 8 miesięcy temu zaprawę cienkowarstwową Franspol M10. Zostało mi 10 worków. Majstry mają przyjść na garaż, sprawdzam stan zaprawy, która co prawda stała na dworze ale pod folią. I co? Worki są twarde ale nie jest to związana i zastygniętą zaprawą tylko zbrylona. Można je palcem rozkruszyć i można urobic masę. Na worku jest napisane że ważność 12 miesięcy od produkcji, jest kwiecień a wyprodukowano w maju 2019. Mam jeden worek w garażu, co prawda otwarty i to samo. Więc raczej nie wilgoć. Czy można taką zaprawę używać czy lepiej kupić nową? Czy może reklamowac że zbrylila się po 11 miesiącach? 
    • Przedtem by takim Tusk - w jednej osobie premierem i kacykiem. Nie przypominam sobie krytyki bajbagi tej prawidłowości.  Znaczy dla bajbagi nie ważna jest kwestia funkcjonowania tej prawidłowości - nie podoba mu się , że teraz aktorzy są inni. Czyli nie chodzi o zasady
    • Gość Tarasyecodeck
      No nie wiem jakie wy wszyscy macie deski ja mam deskę 140x25x6000 mm w cenie 230 zł/ m2 za cały system(deska,legar i klipsy ) i montaż od 70 zł I mi się to opłaca jak ktoś chce to zapraszam do kontaktu tel:695-501-777 Mogę sprzedać wam taka deskę
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...