Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafal M

Energooszczędne oświetlenie UCD. Lampy ogrodowe, parkowe, przemysłowe, uliczne. Oszczędność do 70% energii!

Recommended Posts

Energooszczędne oświetlenie UCD

Firma UCD Poland Sp. z o.o. od 2012 roku zajmuje się importem nowoczesnych, ksenonowych lamp wyładowczych do Polski. W ciągu 3 lat, Nasze lampy zostały zamontowane w wielu obiektach na terenie całego kraju takich jak: obiekty sportowe, hale przemysłowe, drukarnie, ulice, osiedla oraz place. Montaż lamp UCD, pozwolił właścicielom tych obiektów zredukować koszta oświetlenia nawet o 70%, a także znacznie poprawić jakość oświetlenia!

Oświetlenie przydomowe

W związku z nadchodzącą zimą - porą roku, kiedy dzień jest znacznie krótszy, a dzielnice położone na obrzeżach Warszawy, nie są wystarczająco oświetlone, nasza firma wychodzi z ofertą dla domów, prywatnych ulic, szklarni oraz miejsc, gdzie jest potrzebne wydajne, energooszczędne oświetlenie!

Montując nasze oświetlenie poprawią Państwo komfort oraz bezpieczeństwo swojego życia. Dobrze dobrane oświetlenie, [b]zmniejsza wskaźnik przestępstw, a także pozytywnie wpływa na samopoczucie.[/b]

Koszt utrzymania naszej lampy to tylko 12 złoty miesięcznie!

Lampy UCD to:


Wysoka moc:
Niespotykany wśród innych producentów stosunek mocy i energooszczędności do ceny

Wysoka żywotność:
Wysoka żywotność żarówek wykonanych w technologii UCD obniża koszty związane z serwisowaniem oraz zakupem nowych źródeł światła.

Widmo światła:
Żarówki UCD mają widmo światła zbliżone do światła słonecznego. Oddawanie barw jest lepsze niż przy użyciu żarówek wykonanych w innych technologiach.

Natychmiastowy zapłon:
Żarówki UCD osiągają gwarantowane parametry już w momencie włączenia. Nie trzeba czekać aż żarówka się rozgrzeje! Dzięki temu są idealnym źródłem światła do oświetlania ulic, fabryk, plantacji oraz obiektów wojskowych.

Praca w szerokim zakresie temperatur:
Żarówki wykonane w technologii UCD są niewrażliwe na duże różnice temperatur - poprawnie pracują w temperaturach od -35 do 65 stopni Celcjusza.

Oferta lamp

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony, w celu zapoznaniu się z Naszą ofertą. Jeśli w naszej ofercie nie ma lampy, która odpowiadała by Państwa wymaganiom, zapraszamy do kontaktu! Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa ofertę opraw, dopasowaną do wymagań.

www.ucdpoland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...