Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
hydromix

Sklep - wyposażenie łazienek - Hydromix

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Z wielką nieśmiałością...   A może by tak odświeżyć zestaw płyt.... te, jak widać nie idą... chyba...   Jest taka możliwość?
    • Bardzo prawdopodobne — może być, że wszyscy polityczni sympatycy PAD objęci zostaną abolicją   W sumie .... racja Jednak nigdy nic złego nie spotkało mnie ze strony osób LGBT. I nie spotkałam ich tak znowu mało w swoim życiu I nadal uważam, że to kwestia samego człowieka, a nie orientacji seksualnej.        
    • No nic dziwnego, czysta statystyka hetero znasz kilkadziesiąt razy więcej.
    • zenek - cytat jest o biurowcach. Gdzie występują bardzo długie odcinki wentylacji i współpracuje ona z klimatyzacją. Na dodatek nadal moim zdaniem autor tego tekstu pisze o instalacji wspólnej, bo stale dopisuje teksty o klimie i recyrkulacje wymienia jako jeden z elementów zanieczyszczenia.    na Muratorze ludzie wklejali zdjęcia swoich przewodów WM z rekuperatorem zrobione sondą z kamerą. Czyste i lśniące po kilku latach używania. Jak zaglądam w swoje - co prawda niezbyt daleko, tyle, ile widać po zdjęciu anemostatu, to też nie widzę jakiegoś kurzu, nie mówiąc o pleśni. Ok, napyliło się do środka przy szlifowaniu k-g i wówczas trzeba było wytrzeć.  Za to jak sobie przypomnę jak obrzydliwie wyglądał kanał wentylacji grawitacyjnej w mieszkaniu, gdy zdjęłam kratkę bo kominiarze czyścili kominy to śmiać mi się chce z twoich naiwnych wpisów idealizujących WG.  Albo jak wyglądają filtry rekuperatora po sezonie grzewczym...  
    • A może masz w sobie coś, co sugeruje, że może taki gość próbować sie przysiąść?   Mój szwagier, jako że w rodzinie parę pokoleń temu był piękny tatarzyn, był wysoki, przystojne i miał czarne, pokręcone włosy i bardzo często był zaczepiany przez cyganów, sądzących, ze jest ich rodakiem...   Może masz w sobie jakiś pierwiastek... hmmmm... niewieści... żeby dokładniej tego nie określić...     Wiem... ale jak adrian wygra - a wszystko na to wskazuje, niestety - to go ułaskawi... nawet przed wydanym wyrokiem, jak to ma w zwyczaju...
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...