Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
tyszek

Rubin 3 / MG Projekt

Recommended Posts

Witam!!

Właśnie planuję budowę domu z projektu Rubin 3 i zastanawiam się ile jest osób które budowało taki domek?
Macie jakieś rady?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• tak parząc na to to stawiam, że pokrycie 1:1 nie nastąpiło (stary plan, nowe plany), być może (również)   z powodu zmiany granic administracyjnych podejrzewam, że studium dalej obowiązuje przy wzruszeniu obowiązującego planu; plany (jak napisał mhtyl) są nowelizowane i tu to raczej oznacza podkręcenie parametrów, na studium raczej nikt się nie ogląda, bo wciąż obowiązuje plan, a nie studium
    • Gość joana
      Promienniki podczerwieni sa energooszczedne i bardzo dekoracyjne szczególnie jak sie wybierze takie dekoracyjne z nadrukiem jak obraz czy zdjecie . Ja mam Promienniki polskie OXYLY Koszty eksploatacji sa naprawdę niewielkie
    • Przyjrzymy się cenom kaloryferów oraz materiałów na ogrzewanie podłogowe. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/instalacje/ogrzewanie-podlogowe-i-grzejniki/a/23960-porownanie-kosztow-grzejnikow-oraz-ogrzewania-podlogowego
    • Dobra, zmieniłem zdanie o 360 stopni, anulowałem zakup na allegro i kupiłem w obi vidarona. Utwierdziłem się w przekonaniu, że wodny się nie nadaje do tego typu parkietu co ja mam. Byłem w 3 lokalnych punktach i sprzedawcy odradzali tak samo. Ze względu na to rozlewność, trudność w nakładaniu i to że robię tylko połowę podłogi (druga połowa jest nienaruszona bo była zawsze pod dywanem). Zrobiłem test na starym lakierze, a obok na wycyklinowanym. Polakierowałem próbkowo obie powłoki i nie było dużej różnicy.   na ~11 metrów kwadratowych zużyłem tylko 0,5 litra, gdzie producent podaje wydajność do 15m^2/litr.
    • Materiał, z którego masz wykonane szafy, to nie drewno, tylko płyty meblowe drewnopochodne z okleiną drewnopodobną.... Tak zniszczonej okleiny nie da się naprawić. Można je okleić folią samoprzylepną z podobnym wzorem - co jest niezbyt trwałym rozwiązaniem - albo wymienić same fronty szafy, czyli zamówić formatki z płyty meblowej z nafrezowanymi otworami na zawiasy puszkowe, założyć te zawiasy odzyskane z tych uszkodzonych frontów/drzwi i zamontowanie ich na korpusach szaf. Takie formatki można zamówić w wielu marketach budowlanych. Jest mało prawdopodobne, że znajdziesz IDENTYCZNE wzory płyt meblowych, więc, żeby całość JAKOŚ wyglądała, w grę pewnie będzie wchodzić wymiana wszystkich frontów szaf.   Można też ewentualnie na te uszkodzone drzwi nakleić lustra i mówić wszystkim, że tak ma być !
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...