Skocz do zawartości

Stawy kapielowe


kania

Recommended Posts

Cytat

Kto z Was zakładał staw kąpielowy? Możecie mi udzielić kilku wskazówek? coś niecoś czytałam ale w praktyce nie wiem jak to wygląda.



Polecam przeczytanie artykułów:
Staw kąpielowy - ekologiczny basen w ogrodzie - zakładanie i pielęgnacja (porady jak założyć i pielęgnować)
Kąpielowe oczko przy domu - wizyta w ogrodzie (opinie właścicieli ogrodu ze stawem kąpielowym)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Witam, wykonałem lub uczestniczyłem przy zakładaniu ponad 100 tego typu obiektów w Polsce i w Austrii (wliczając w to baseny naturalne i kąpielowe oczka wodne). Obecnie poprawiam trzy tego typu zbiorniki wodne zbudowane na terenie Warszawy. Mam też spore doświadczenie jeśli chodzi o pielęgnację stawów. Zapraszam do kontaktu lub zadawania pytań na forum
 

Cytat

Kto z Was zakładał staw kąpielowy? Możecie mi udzielić kilku wskazówek? coś niecoś czytałam ale w praktyce nie wiem jak to wygląda.

 

Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 8 lata temu...
Dnia 5.11.2014 o 12:00, Gordo Studio napisał:

Witam, wykonałem lub uczestniczyłem przy zakładaniu ponad 100 tego typu obiektów w Polsce i w Austrii (wliczając w to baseny naturalne i kąpielowe oczka wodne). Obecnie poprawiam trzy tego typu zbiorniki wodne zbudowane na terenie Warszawy. Mam też spore doświadczenie jeśli chodzi o pielęgnację stawów. Zapraszam do kontaktu lub zadawania pytań na forum
 

 

Mam ogromny problem z rogatkiem i glonami nitkowatych w przydomowym jeziorze. Zbiornik Ok 1000m2. Czy ktoś ma pomysł jak się tego pozbyć?

71196414695__D8C53C37-252D-492A-AF5F-4E20CC273CED.fullsizerender.jpeg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...