Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

13 godzin temu, brackyygaj napisał:

Animusie wielki, ty jakże mądry doradco. Jeśli jakiś produkt trafia do obrotu, na puszce pisze jak byk, że można nanosić pędzlem

A na płocie pisało dupa, jak pogłaskałem to mi wiór wlazł w rękę.

 

 

Przed domowym malowaniem, barwieniem na upragniony kolor, te deseczki, legary, itd....  powinny trafić do ingerencji ciśnieniowej w autoklawie, zapobiegającej takim efektom.

 

Gdy mamy już produkt, dogłębnie zaimpregnowany ciśnieniowo, preparatem niewymywalnym, obojętny dla wszystkich gatunków grzybów, wtedy możemy się zabawić w samodzielne układanie, docinanie, malowanie itd....

 

 

 

 

animus

animus

13 godzin temu, brackyygaj napisał:

Animusie wielki, ty jakże mądry doradco. Jeśli jakiś produkt trafia do obrotu, na puszce pisze jak byk, że można nanosić pędzlem

A na płocie pisało dupa, jak pogłaskałem to mi wiór wlazł w rękę.

 

 

Przed domowym malowanie, barwieniem na upragniony kolor, te deseczki, legary, itd....  powinny trafić do ingerencji ciśnieniowej w autoklawie, zapobiegającej takim efektom.

 

Gdy mamy już produkt, dogłębnie zaimpregnowany ciśnieniowo, preparatem niewymywalnym, obojętny dla wszystkich gatunków grzybów, wtedy możemy się zabawić w samodzielne układanie, docinanie, malowanie itd....

 

 

 

 

animus

animus

13 godzin temu, brackyygaj napisał:

Animusie wielki, ty jakże mądry doradco. Jeśli jakiś produkt trafia do obrotu, na puszce pisze jak byk, że można nanosić pędzlem

A na płocie pisało dupa, jak pogłaskałem to mi wiór wlazł w rękę.

 

 

Przed domowym malowanie, barwieniem na upragniony kolor, te deseczki powinny trafić do ingerencji ciśnieniowej w autoklawie, zapobiegającej takim efektom.

 

Gdy mamy już produkt, dogłębnie zaimpregnowany ciśnieniowo, preparatem niewymywalnym, obojętny dla wszystkich gatunków grzybów, wtedy możemy się zabawić w samodzielne układanie, docinanie, malowanie itd....

 

 

 

 

animus

animus

13 godzin temu, brackyygaj napisał:

Animusie wielki, ty jakże mądry doradco. Jeśli jakiś produkt trafia do obrotu, na puszce pisze jak byk, że można nanosić pędzlem

A na płocie pisało dupa, jak pogłaskałem to mi wiór wlazł w rękę.

 

 

Przed domowym malowanie, barwieniem na upragniony kolor, te deseczki powinny trafić do ingerencji ciśnieniowej w autoklawie, zapobiegającej takim efektom.

 

Gdy mamy już produkt, dogłębnie zaimpregnowany ciśnieniowo, preparatem niewymywanym, obojętny dla wszystkich gatunków grzybów, wtedy możemy się zabawić w samodzielne układanie, docinanie, malowanie itd....

 

 

 

 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...