Skocz do zawartości

Historia edycji

aaaa

aaaa

a wracając do dyskusji...

aru - w moim konkretnym przypadku wyglądało to mniej więcej tak - nie potrafię na szybko znaleźć lepszego rysunku niż ten poniżej

układ podobny do tego u ciebie, tyle że u mnie wjazd od południa, praktycznie jedyny możliwy - ale okazało się, że to oddalenie od drogi głównej (niecałe 100m) ma same plusy - bo to droga powiatowa, okresowo mocno ruchliwa. Po obu stronach drogi (tej mojej, wewnętrznej) rośnie sporo drzew, które są takim naturalnym ekranem akustycznym. Gdybym drugi raz budował, to tez chciałbym jak najdalej od drogi.

mapaaaa.jpg

aaaa

aaaa

a wracając do dyskusji...

aru - w moim konkretnym przypadku wyglądało to mniej więcej tak - nie potrafię na szybko znaleźć lepszego rysunku niż ten poniżej

układ podobny do tego u ciebie, tyle że u mnie wjazd od południa, praktycznie jedyny możliwy - ale okazało się, że to oddalenie od drogi głównej (niecałe 100m) ma same plusy - bo to droga powiatowa, okresowo mocno ruchliwa. Po obu stronach drogi rośnie sporo drzew, które są takim naturalnym ekranem akustycznym. Gdybym drugi raz budował, to tez chciałbym jak najdalej od drogi.

mapaaaa.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...