Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

mhtyl

mhtyl

a

24 minuty temu, Baszka napisał:

Jeszcze myślę o tych podkładkach. Na beton obowiązkowo, ale jeśli by u mnie deski miały się opierać tylko na legarach?Inna rzecz, że podobno wytłumiają i poziomują.

U Ciebie żadnych podkładek gumowych nie dasz bo masz inaczej robione. Natomiast co do tych kontlegarów to one usztywniłyby konstrukcję bo  są w mniejszych odstępach co legary. Bierz 3V3.

47 minut temu, MrTomo napisał:

Czy są jakieś inne rozwiązania (żeby nie było widać tych uchwytów)

bal1.jpg

Możesz zamocować je bezpośrednio do legarów a potem zamaskować deskami tarasowymi, tylko te deski musiałbyś docinać/wycinać w nich otwory takie aby zmieściły się slupy balustrady a potem dać opaskę z wyfrezowanej listewki po obwodzie tego słupa balustrady coś na wzór rozety.

Możesz tez użyć tzw niewidocznego łączenia.

mhtyl

mhtyl

a

7 minut temu, Baszka napisał:

Jeszcze myślę o tych podkładkach. Na beton obowiązkowo, ale jeśli by u mnie deski miały się opierać tylko na legarach?Inna rzecz, że podobno wytłumiają i poziomują.

U Ciebie żadnych podkładem gumowych nie dasz ma masz inaczej robione. Natomiast co do tych kontlegarów to one usztywnia konstrukcję i zarazem są w mniejszych odstępach co legary. Bierz 3V3.

33 minuty temu, MrTomo napisał:

Czy są jakieś inne rozwiązania (żeby nie było widać tych uchwytów)

bal1.jpg

Możesz zamocować je bezpośrednio do legarów a potem zamaskować deskami tarasowymi, tylko te deski musiałbyś docinać/wycinać w nich otwory takie aby zmieściły się slupy balustrady a potem dać opaskę z wyfrezowanej listewki po obwodzie tego słupa balustrady coś na wzór rozety.

Możesz tez użyć tzw niewidocznego łączenia.

• Utwórz nowe...