Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

2 godziny temu, gawel napisał:

Co do jakości betonu z którego są kręgi to jedno jest pewne jest to beton NAJTAŃSZY, w mojej miejscowości jest wytwórnia i kiedy s tam bylem to widziałem i nie dziwota inaczej cenowo by się to nie spięło. 

Pewnie masz rację, bo w sumie nie wiadomo jak to jest z producentami tych kręgów, a tak konkretnie to żaden nie podaje klasy wodoszczelności, która powinna być równa lub wyższa niż W8 dla betonu wodoszczelnego.:icon_wink:

Czy to jednak znaczy że nie warto zatkać tej dziury ?. Ja bym ją jednak zatkał, ale bez wchodzenia w większe koszty i w sposób nie wymagający wielkiego nakładu pracy.;)

demo

demo

2 godziny temu, gawel napisał:

Co do jakości betonu z którego są kręgi to jedno jest pewne jest to beton NAJTAŃSZY, w mojej miejscowości jest wytwórnia i kiedy s tam bylem to widziałem i nie dziwota inaczej cenowo by się to nie spięło. 

Pewnie masz rację, bo w sumie nie wiadomo jak to jest z producentami tych kręgów, a tak konkretnie to żaden nie podaje klasy wodoszczelności, która powinna być równa lub wyższa niż W8 dla betonu wodoszczelnego.:icon_wink:

Czy to jednak znaczy że nie warto zatkać tej dziury ?. Ja bym ją jednak zatkał, ale bez wchodzenia w koszty i w sposób nie wymagający wielkiego nakładu pracy.;)

demo

demo

1 godzinę temu, gawel napisał:

Co do jakości betonu z którego są kręgi to jedno jest pewne jest to beton NAJTAŃSZY, w mojej miejscowości jest wytwórnia i kiedy s tam bylem to widziałem i nie dziwota inaczej cenowo by się to nie spięło. 

Pewnie masz rację, bo w sumie nie wiadomo jak to jest z producentami tych kręgów, a tak konkretnie to żaden nie podaje klasy wodoszczelności, która powinna być równa lub wyższa niż W8 dla betonu wodoszczelnego.:icon_wink:

Czy to jednak znaczy że nie warto zatkać tej dziury ?. Ja bym ją jednak zatkał, ale bez wchodzenia w koszty czy bardzo wyrafinowane, kosztowne technologie i w sposób nie wymagający wielkiego nakładu pracy.;)

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...