Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

45 minut temu, PeZet napisał:

Czy wystarczy usmażyć i powąchać, ewentualnie zubelek zjeść, żeby dowiedzieć się że się nie nadają? Czy niestety trzeba zjeść, strawić i się wyrzygać?

1.Doprawić można wszystko, ale grzyby to właściwie przyprawa, aromat, więc przyprawiać przyprawę? Dodam że składa się z bodaj 90% wody.

Zaletą jest, jak grzybiarzowi po zbiorze, do końca nie uda się ich oczyścić z  larw muchówek (tzw. czerw).

:zalamka: Co ja napisałem.:hahaha2:

2.Bywa że to drugie, niewiadomo jak człek na te frykasy zareaguje.:bezradny:

animus

animus

38 minut temu, PeZet napisał:

Czy wystarczy usmażyć i powąchać, ewentualnie zubelek zjeść, żeby dowiedzieć się że się nie nadają? Czy niestety trzeba zjeść, strawić i się wyrzygać?

1.Doprawić można wszystko, ale grzyby to właściwie przyprawa, aromat, więc przyprawiać przyprawę? Dodam że składa się z bodaj 90% wody.

Zaletą jest, jak grzybiarzowi po zbiorze, do końca nie uda się ich oczyścić z  larw muchówek (tzw. czerw).

:zalamka: Co ja napisałem.:hahaha2:

2.Bywa że to drugie, nie wiadomo jak człek na te frykasy zareaguje.:bezradny:

animus

animus

15 minut temu, PeZet napisał:

Czy wystarczy usmażyć i powąchać, ewentualnie zubelek zjeść, żeby dowiedzieć się że się nie nadają? Czy niestety trzeba zjeść, strawić i się wyrzygać?

1.Doprawić można wszystko, ale grzyby to właściwie przyprawa, aromat, więc przyprawiać przyprawę? Dodam że składa się z bodaj 90% wody.

Zaletą jest, jak grzybiarzowi po zbiorze, do końca nie uda się ich oczyścić z  larw muchówek (tzw. czerw).

:zalamka: Co ja piszę.:hahaha2:

2.Bywa że to drugie, nie wiadomo jak człek na te frykasy zareaguje.:bezradny:

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...