Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Zaloguj się, aby obserwować  
rekin30

Oswiadczenie do Pge

Otrzymałem dokumenty z Pge po wykonaniu przyłączenia.Zaznaczam ze jest to działka na której nie zacząłem budowy.Elektryk postawił mi erbetke i wypełnił oświadczenie tylko zastanawia mnie jedna sprawa
jest tam rubryka z podpisem dla inspektora nadzoru.
Elektryk powiedział ze to oświadczenie przejdzie ze jego podpisem i uprawnieniami wystarcza ze tej rubryce nie musi być żaden podpis inspektora.
A jak to jest w rzeczywistości?
Edytowano przez rekin30 (zobacz historię edycji)

A może mają jeden druk:
i dla małych obiektów, gdzie nie jest wymagany inspektor nadzoru i dla dużych, gdzie inspektor nadzoru jest obowiązkowy - a później wypełniają tylko niektóre w danym przypadku obowiązkowe pola
  • Lubię to 2

Domek 74 m2 wiec powierzchnia mówi sama za siebie także jeszcze dodatkowe koszty z Inspektorem nadzoru nie uśmiechają mi się.

Inspektor nadzoru nie jest obowiązkowy przy budowie domku jednorodzinnego (może być ale nie musi) więc się tym nie przejmuj.Druk jest zapewne stereotypowy jak większość druków,rubryk tysiące a do wypełnienia tylko kilka. icon_smile.gif
  • Lubię to 1

Tak więc nie przejmuj się .... jeszcze nie jedne paradoksy w trakcie budowy zaskoczą Cię
  • Lubię to 1

Cytat

Otrzymałem dokumenty z Pge po wykonaniu przyłączenia.Zaznaczam ze jest to działka na której nie zacząłem budowy.Elektryk postawił mi erbetke i wypełnił oświadczenie tylko zastanawia mnie jedna sprawa
jest tam rubryka z podpisem dla inspektora nadzoru.
Elektryk powiedział ze to oświadczenie przejdzie ze jego podpisem i uprawnieniami wystarcza ze tej rubryce nie musi być żaden podpis inspektora.
A jak to jest w rzeczywistości?

Druk uwzględnia taką możliwość, bo teoretycznie możesz zdecydować się na inspektora. Jednak nie jest wymagany, więc po prostu zostaw to pole niewypełnione.
  • Lubię to 2

Tak wiec mieliście racje druk standardowy.
Umowa już podpisana na prąd budowlany po 5 dniach już przyszedł pierwszy rachunek 270zl za 3 miesiące- liczą równo.
Dzięki Wszystkim za pomoc

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować