Skocz do zawartości

Historia edycji

lovely056

lovely056

Witam wszystkich Żurawkowiczów :) Dołączam do Waszego forum !! :) My zaczęliśmy budowę we wrześniu 2016, teraz jesteśmy na etapie tynków, mam nadzieję,że pogoda dopiszę, i będzie ładnie schnąć , bo zaraz wylewki planujemy. Serdecznie pozdrawiam Pana z profilu  always_a_fool ze Stobiernej , poznałam po zdjęciach budowy, nie wiem czy Pan mnie kojarzy :D W tamtym roku byłam u Pana na budowie, bo z mężem planowaliśmy budowę Żurawki, ale chcieliśmy zobaczyć jak wygląda w rzeczywistości i jakie zmiany możemy wprowadzić przed budową i w sumie pozmienialiśmy :D

O 0,5 m powiększenie na długość garażu i salonu , a łazienkę na górze zrobiliśmy jedną większą bez pralni, i mamy w sumie 3 okna dachowe (1 w łazience i dwóch pokojach , w sypialni zrezygnowaliśmy , gdyż od strony północnej i tak mamy mało światła). 

lovely056

lovely056

Witam wszystkich Żurawkowiczów :) Dołączam do Waszego forum !! :) My zaczęliśmy budowę we wrześniu 2015, teraz jesteśmy na etapie tynków, mam nadzieję,że pogoda dopiszę, i będzie ładnie schnąć , bo zaraz wylewki planujemy. Serdecznie pozdrawiam Pana z profilu  always_a_fool ze Stobiernej , poznałam po zdjęciach budowy, nie wiem czy Pan mnie kojarzy :D W tamtym roku byłam u Pana na budowie, bo z mężem planowaliśmy budowę Żurawki, ale chcieliśmy zobaczyć jak wygląda w rzeczywistości i jakie zmiany możemy wprowadzić przed budową i w sumie pozmienialiśmy :D

O 0,5 m powiększenie na długość garażu i salonu , a łazienkę na górze zrobiliśmy jedną większą bez pralni, i mamy w sumie 3 okna dachowe (1 w łazience i dwóch pokojach , w sypialni zrezygnowaliśmy , gdyż od strony północnej i tak mamy mało światła). 

×
×
  • Utwórz nowe...