Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Multi-Form II


Recommended Posts

Gość Klient Tychy
Napisano
Kupujac drzwi wewnetrzne w ostatniej promocji w Multi-formie, bylam nie milo zaskoczona zachowaniem pracownika.Na poczatek podal nam z polki uszkodzone klamki (mimo ze je przegladal i sprawdzal! potem pani przy kasie niby tez sprawdzala ale dopiero w domu okazalo sie ze jedno opakwanie zawieralo powaznie uszkodzony towar).Poza tym, wspomniany pracownik poczatkowo entuzjastycznie zaoferowal swoja pomoc w zamontowaniu drzwi, jednak po kilku kontaktach telefonicznych ciagle wykrecal sie brakiem czasu,choroba i ze jutro,za tydzien,za 4 dni... az w koncu zostalismy z drzwiami sami.Bylam nie milo zaskoczona kiedy w innej hurtowni znalazłam te same drzwi tańsze o 20%.
Ogólnie syf i bałagan nie polecam!!!
  • 1 rok temu...
Gość Klient Wodzisław Ślaski
Napisano
Nie polecam tej firmy!!! Zamówiliśmy drzwi, po przypomnieniu się (po upływie 6 tygodni) drzwi zostały zamontowane dopiero po 8 tygodniach! Dodatkowo pracownik źle zwymiarował wykończenia co miało być zrobione następnego dnia znów trzeba było dzwonić i dopiero po wizycie w salonie znow został ustalony kolejny termin montażu. Pracownicy są bardzo nieuprzejmi, nie kwapią się do pracy, zostawili po sobie niezły bałagan.
Nie polecam! Takie same drzwi można kupić w innym salonie i myślę że inni pracownicy lepiej będą dbali o klientów!
  • 2 miesiące temu...
Gość Klient Wodzisław Śląski
Napisano
Jestem Klientem sklepu w Wodzisławiu i jestem bardzo zadowolony z jakości i profesjonalizmu obsługi Klienta. Objechałem z żoną wszystkie sklepy w okolicy i wróciłem właśnie tam. Panie, które tam pracują poświęciły nam czas, świetnie doradzają i tłumaczą. Terminy realizacji są jak na ofertę z montażem uważam że krótkie (u konkurencji miałem montaż po świętach), a i do montażu nie mogę się doczepić. Szybko i przede wszystkim czysto.
  • 8 miesiące temu...
Gość Klient Wodzisław Śl
Napisano
O tym jakie znaczenie ma podejście do klienta sklepu w Wodzisławiu dowiedziałem się przede wszystkim po tym jak zaczęły się problemy z drzwiami firmy Pol-Skone. Zaangażowanie, kontakt, podejście do sprawy reklamowania i zadość uczynienie klientowi za problemy wynikłe z winy producenta - godne naśladowania! Nie będę testował innych sklepów z tym asortymentem. Polecam wszystkim ze zdrowym rozsądkiem!
  • 2 miesiące temu...
Gość Kornelia
Napisano
nie polecam współpracy z firmą Multifotm w Tychach.. zamówiłam dachówkę i akcesoria dachowe, prosiłam o kompleksową wycenę ilościową i jakościową po0trzebnych materiałów dla pokrycia dachu, przesłałam skany z projektu itd. została wykonana wycena obejmująca jedynie połowę dachówek skrajnych, co wyniknęło w trakcie montażu dachówki... przedstawiciel handlowy zajmujący się moją sprawą stwierdził jedynie, że "się pomylił w obliczeniach" i wystawił dodatkową fakturę na kwotę 1600 zł... poprosiłam o rabat (bo były też poślizgi z dostawami i dostawy były niekompletne), ale odmówili... brak profesjonalizmu, nie polecam...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Powiedz to tym w bloku, co malowali pokój.     Też pytałem grok-a i zalecał odwożenie do PSZOK-u (oczywiście, oddzielne postępowanie z brudami niebezpiecznymi), ale co drugie zdanie zalecał zapoznanie się z zasadami lokalnymi segregacji, bo mogą to regulować odmiennie. Do doopy więc z takimi zasadami, które w każdej gminie mogą być inne. Naprawdę, mam dość robienia doktoratu z segregacji odpadów przy każdej dupereli. Kiedy wreszcie producenci zaczną oznaczać wyroby i ich opakowania jakimiś kodami, żeby nie mieć wątpliwości w tym zakresie? To producent wie jakie materiały wchodzą w skład i co się z nimi da zrobić. Dlaczego ten obowiązek zrzuca na mnie i to bez wynagrodzenia?
    • Czemu, przecież nikt  Cię nie zmusza, żeby bujać się do  PSZOK z jedna para rękawic po malowaniu. Wrzucasz do reklamówki i leży w garażu, aż się uzbiera odpowiednia porcja odpadów do samodzielnego wywozu. Wywieziesz razem z tekstyliami, ale w osobnym worku, albo z meblami, elektroodpadami, oponami lub innymi odpadami, których nie odbierają na miejscu. Trzeba tylko w głowie sobie to zakodować.         
    • Gumowane rękawice ochronne to wyroby złożone z wielu materiałów, których w praktyce nie da się rozdzielić i następnie poddać przetworzeniu. W związku z tym traktowałbym je ogólnie jako odpady zmieszane.  Moim zdaniem najważniejsze będzie jednak to czy rękawice są zanieczyszczone substancjami klasyfikowanymi jako niebezpieczne. Przy czym do tej grupy zalicza się nawet farby i lakiery, środki ochrony roślin, środki czystości itd. W takiej sytuacji zanieczyszczone rękawice również powinny być traktowane jako odpady niebezpieczne. W związku z czym zalecane jest ich przekazanie do punktu selektywnej zbiórki odpadów.  Będziemy w związku z tym mieć kolejno odpowiednią grupę, podgrupę oraz kod odpadu: 15 Odpady opakowaniowe; sorbenty; tkaniny do wycierania; materiały filtracyjne i ubrania ochronne nieujęte w innych grupach 15 02 Sorbenty; materiały filtracyjne; tkaniny do wycierania i ubrania ochronne 15 02 02 Sorbenty; materiały filtracyjne (w tym filtry olejowe nieujęte w innych grupach); tkaniny do wycierania (np. szmaty; ścierki) i ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi (np. PCB).   Jeżeli natomiast rękawice nie będą zanieczyszczone substancjami klasyfikowanymi jako niebezpieczne, to będzie można je wyrzucić do pojemnika na odpady zmieszane. Grupa i podgrupa odpadów będzie w tym przypadku ta sama, jednak inny będzie kod odpadu: 15 02 03 Sorbenty; materiały filtracyjne; tkaniny do wycierania (np. szmaty; ścierki) i ubrania ochronne inne niż wymienione w 15 02 02.    Do odzieży lub tekstyliów takich rękawic zdecydowanie bym nie zaliczał. Jeden powód jest logiczny i praktyczny - i tak nie nadają się do przetworzenia. Drugi to natomiast kwestia formalna - ubrania ochronne mają własną grupę, podgrupę i kod w klasyfikacji. Natomiast odzież i tekstylia to odpowiednio: 20 Odpady komunalne łącznie z frakcjami gromadzonymi selektywnie 20 01 Odpady komunalne segregowane i gromadzone selektywnie (z wyłączeniem 15 01) 20 01 10 Odzież 20 01 11 Tekstylia   Odpowiednie kody można wyszukać chociażby tutaj: https://kartaewidencji.pl/katalog-odpadow/   Chociaż patrząc na to wszystko uważam, że przekroczyliśmy już granicę absurdu w kwestii segregacji śmieci. Nie bardzo sobie wyobrażam, że każdy będzie wywoził do PSZOK chociażby zużyte rękawiczki robocze, bo malował w nich ściany w pokoju, albo zakładał te rękawiczki używając środków czystości. W niektórych miejscach można trafić na radę, żeby takie rękawiczki zawinąć w foliową torebkę i też wyrzucić do odpadów zmieszanych. Osobiście uważam to za rozsądne.  No a przede wszystkim, absurdem jest to, że trzeba się przekopywać prze pogmatwane przepisy i klasyfikacje w tak podstawowych sprawach. Niedługo to trzeba będzie zaliczać obowiązkowe szkolenia.         
    • Jeśli ktoś jest uczulony na jad pszczół to nie chodzi boso i ma pod ręką autostrzykawkę z adrenaliną.      Nawet angielskie uniwersytety zaczynają rezygnować z dwustuletnich, równiutko wystrzyżonych trawników, żeby nie odstręczać od siebie młodych talentów, zainteresowanych ochroną planety.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...