Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Montaż bramy garażowej musi być wykonany precyzyjnie i bezbłędnie. Od tego bowiem zależy, czy nasza brama będzie bezawaryjnie funkcjonować przez lata. Oto kilka porad jakich błędów unikać podczas montażu bramy garażowej.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/garaz/a/13410-czeste-bledy-w-montazu-bramy-garazowej

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fachowe i prawidłowe założenie bramy jest podstawą kiedy mamy w planach założenie napędu. ekipa która montowała u mnie bramę segmentową bardzo dobrze sie z tego wywiązała dzięki temu bez problemu i samodzielnie mogłem założyć napęd. świetna rzecz, szybki, cichy i niezawodny.ma elektroniczna kontrolę prędkości i możliwość ustawienia pozycji krańcowych bramy. wziąłem wersje z paskiem kewlarowym żeby jeszcze ciszej pracował..
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata temu...
przydatny poradnik. Trzeba też pamiętać, aby otwór montażowy był dobrze przygotowany. Np. węgarki muszą stać w linii prostej, nie mogą być względem siebie pochylone. To są takie szczegóły, ale od tych szczegółów zależy dobry montaż bramy garażowej.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata temu...
Gość Halina Pietrzok

Mam zamontowaną bramę garażową marki Fill . Wkrótce po montażu zauważyłam na górnym panelu w centralnym miejscu niewielkie wybrzuszenie . Serwis producenta wymienił ten segment , ale w tym samym dniu zauważyłam takie samo zniekształcenie segmentu . Po kolejnej reklamacji ,pracownik serwisu stwierdził ,że przyczyną odkształcenia się panela jest żarówka umieszczona nad bramą ,która przy podniesionej bramie ,jest w odległości ok.5 cm od panela i ciepło żarówki powoduje te zmiany . Ani ekipa montująca bramę ,ani serwis nie zwrócił mi uwagi ,że ta żarówka może spowodować te zmiany .Obecnie producent żąda ode mnie zwrotu kosztów za wymianę panela . Chcę wiedzieć , czy ma na to podstawę prawną , w opisie bramy nigdzie nie znalazłam uwag ,dotyczących umiejscowienia żródła światła .

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenie nastąpiło z przyczyn zewnętrznych a nie wad materiałowych, zatem stanowisko producenta jest uzasadnione.

P.S. - w opisie nie ma też informacji, że nie można bramy rysować, rozpalać przy niej ogniska ani wjeżdżać bez jej otwarcia.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie temu...

Przy montowaniu kluczowy jest sam monter. Bardzo ważne, aby produkt był zainstalowany przez doświadczoną osobę. Naszym klientom, którzy odwiedzają punkty sprzedaży KRISHOME zawsze polecamy dedykowane, przeszkolone osoby, które w poprawny sposób poradzą sobie z produktem.

 

Punkty sprzedaży

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...