Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

bajbaga

bajbaga

Takie tam "stylistyczne".

Zadbane zwierzęta nie śmierdzą.

Ps. A najładniej pachnie czystość.

W flejowatym domu zawsze będzie capiło - bez względu na to czy "zwierzęta" dwu, czy czteronożne.

bajbaga

bajbaga

Zadbane zwierzęta nie śmierdzą.

Ps. A najładniej pachnie czystość.
W flejowatym domu zawsze będzie capiło - bez względu na to czy zwierzęta dwu, czy "czteronożne".

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• dziękuje bardzo  a tu lista :  1 TYNKI GIPSOWE, TYNKI TRADYCYJNE CEM-WAP, GRUNTOWANIE, - Zakres obejmuje: - zabezpieczenie-oklejenie okien i drzwi przed wykonaniem prac - gruntowanie ścian pod tynki - osadzenie narożników podtynkowych - obróbka szpalet okiennych - wykonanie tynków cementowo- wapiennych w pomieszczeniach "mokrych" i garażu - wykonanie tynków gipsowych - wszelkie potrzebne narzędzia, maszyny, rusztowania - materiały potrzebne do wykonania prac    2 WYLEWKI CEMENTOWE, IZOLACJE POZIOME - Zakres obejmuje: - wykonanie izolacji poziomych - rozłożenie styropianu podłogowego - przygotowanie pod instalacje - wykonanie wylewek cementowych - posadzka parteru i piętra - wykonanie wylewek cementowych w pomieszczeniach "mokrych" i garażu - wszelkie potrzebne narzędzia, maszyny, rusztowania - materiały potrzebne do wykonania prac    3 OCIEPLENIE DACHU i ZABUDOWA PODDASZA, SUFITY PODWIESZANE - Zakres obejmuje: - wykonanie docieplenia poddasza - izolacja wełną mineralną lub pianką poliuretanową - wykonanie paroizolacji poddasza - wykonanie zabudowy poddasza- skosów płytami GK - wykonanie sufitów podwieszanych na parterze i piętrze - wykonanie dodatkowych elementów do sufitów podwieszanych - zabudowy - szpachlowanie płyt GK - szlifowanie maszynowe - materiały potrzebne do wykonania prac - wszelkie potrzebne narzędzia, maszyny, rusztowania    5 WYKONANIE INSTALACJI WOD.KAN, C.O. i ELEKTRYCZNEJ - Zakres obejmuje: - instalacja wod.kan - instalacja C.O. - ogrzewanie podłogowe parter i grzejniki piętro wraz z kotłem - instalacja elektryczna - materiały potrzebne do wykonania prac CE
    • Czesc chlopaki, mam taki pokoj w bloku na drugim pietrze z taka podloga z desek , oczywiscie nie wiem co znajduje sie pod tymi deskami, chcialabym polozyc w tym pomieszczeniu plytki ale nie wiem co mam zrobic z ta podloga , czy trzeba wylac wylewke? Kto mi poradzi co zrobic? Z gory dziekuje za wasze porady
    • Wpadnie tu @joks - on jest działającym fachowcem i najlepiej oceni tę wycenę...
    • Moge wklejic co jest w  tej cenie , czyli koniec konców nie jest tak dużo ?   To stan developerski , pewnie pod klucz to kolejne 150?
    • To faktycznie dużo tych pieniędzy - tak na kupce - ale to TYLKO 1200 PLN za metr domu... plus 1,5 do 2 tysięcy za niezłe materiały na metr domu i wyjdzie tak, jak wychodzi koszt wykończenia...
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...