Skocz do zawartości

błyszczące fronty z IKEA


Rumcais

Recommended Posts

Narodzie, zastanawiam się w jakim kierunku pójść w kwestii umeblowania kuchni - rozważam m.in. fronty z IKEI oznaczone u nich jako ABSTRAKT BIAŁY (taki jak ten: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S49876693/), to jest chyba foliowana na biały połysk płyta.
Dodam, że w kuchni mamy mieć wyspę, która będzie stanowiła jedyny blat, w nim zlew i płytę, natomiast pozostałe szafki mają być w zwartej zabudowie od podłogi do sufitu, do tego - żeby było łatwiej - mamy dwoje małych dzieci....
Doszły mnie słuchy, że ogólnie meble z IKEI są dość poprawne, ale akurat połysk im nie wychodzi i dość szybko się niszczy.
Chciałbym zweryfikować tę informację najchętniej przez użyszkodników takich mebli. Czy ktoś to ćwiczył, bądź zna i ma rzetelną opinię? Edytowano przez Rumcais (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Cytat

Narodzie, zastanawiam się w jakim kierunku pójść w kwestii umeblowania kuchni - rozważam m.in. fronty z IKEI oznaczone u nich jako ABSTRAKT BIAŁY (taki jak ten: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S49876693/), to jest chyba foliowana na biały połysk płyta.
Dodam, że w kuchni mamy mieć wyspę, która będzie stanowiła jedyny blat, w nim zlew i płytę, natomiast pozostałe szafki mają być w zwartej zabudowie od podłogi do sufitu, do tego - żeby było łatwiej - mamy dwoje małych dzieci....
Doszły mnie słuchy, że ogólnie meble z IKEI są dość poprawne, ale akurat połysk im nie wychodzi i dość szybko się niszczy.
Chciałbym zweryfikować tę informację najchętniej przez użyszkodników takich mebli. Czy ktoś to ćwiczył, bądź zna i ma rzetelną opinię?



Meble kuchenne z Ikei mają długą gwarancję. Warto więc spróbować. Moja znajoma ma kuchnię w połysku w ciemnym szarym - wygląda rewelacyjnie!
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...