Skocz do zawartości

OSTRZEŻENIE PRZED JACKIEM


Recommended Posts

Jacek [nazwisko usunięte przez moderatora] kolejny raz wziął pieniądze i oczekiwał kolejnych transz za rzeczy nie wykonane. Budowa domu w porębie Laskowskiej (woj. małopolskie) została przez Niego porzucona (jak się okazuje to nie Jego pierwszy raz).
OSTRZEŻENIE !!!

Ostrzegam wszelkich potencjalnych inwestorów przed budowaniem domu z tym Panem i Jego "firmą" [nazwa firmy usunięta przez moderatora] . Ten Pan również działa jako Jacek [nazwisko usunięte przez moderatora] oraz ma zarejestrowaną drugą "firmę" na córkę Monikę [nazwisko usunięte przez moderatora] .

Więcej informacji : mwojtowicz@statestreet.com oraz tel kom. 783 905 085
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Do nas na magazyn przyjeżdżają worki 25kg z Włoch z mąką, też wystają poza paletę, prawie wszystkie rozerwane, więc to raczej przy za/rozładunku. Ale w trakcie jazdy też mi się wydaje takie delikatne bloczki spokojnie mogą popękać. Także towar prawie jak ze szkła. Przy wjeżdżaniu paletami na naczepę czy standardową ciężarówkę miejsca między paletami zostaje kilka centymetrów, także mało prawdopodobne, żeby taki towar dojechał cały. Najważniejsze, że po zgłoszeniu Redakcji jest natychmiastowa reakcja. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Ok dzięki. Jutro wstawię fotkę.
    • Uff, jak się cieszę, że postawiłeś tą kropkę pod koniec, bo bym się udusił. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Dzień dobry. Chciałem się dowiedzieć jak to wygląda kupiłem gotowy projekt a w nim są ściany fundamentowe żelbetowe odałem go do aranżacji bo działka jest trochę krzywa i mają być fundamenty schodkowe tylko że nie ma tam napisane w którym miejscu ma być uskok jest tylko mniej więcej narysowane i tak się zastanawiałem jak to ma wyglądać i jeszcze jedno a propo ścian zalewanych jak chciałbym robić z bloczków szalunkowych to pójść jeszcze raz do projektanta i powiedzieć by zmienił to jeszcze zmienił czy z kierownikiem budowy takie żeczy ustalać bo słyszalem że tak podobno można Z góry dziękuję za pomoc. I jeszcze jedno mama zamiar sam stawiać dom więc wszystkie wskazówki mile widziane miałem trochę styczności z budowlanką ale nie jestem osobą zaawansowana 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...