Skocz do zawartości

systemdom.eu - Artur Politowski, firma z Łomży


Recommended Posts

Napisano
Witam.

Planuje budowę z w/w wykonawcą. Czy ktoś z was miał styczność z tą firmą?
Jak byście ocenili współpracę/rzetelność/fachowość?

Proszę o jakiekolwiek oceny i opinie

Pozdrawiam
Piotr
  • 5 miesiące temu...
Napisano (edytowany)
Witam
Uważajcie na niego !!!!!!

Podpisaliśmy Umowę o budowę domu z w/w firmą icon_exclaim.gif Przez trzy miesiące miał nam zbudować dom i nic - ( sprawa skierowana na Policję i Sąd )
Gdy miną miesiąc od wpłaty zaliczki Pan Artur na budowie zjawił się na 5 dni z dwoma pracownikami którzy usiłowali wylać fundament jednak bezskutecznie - porażka
Następnie obiecał że jak fundament za 5-7 dni wyschnie zrobi poprawki i zacznie stawiać konstrukcję - niestety Pan Politowski nie zjawił się ,nie odbierał telefonów i emaili i co ciekawe adres firmy oraz adres z dowodu osobistego okazały się nieprawdziwe . Zjawił się po 4 tygodniach z drewnem na konstrukcję . Postawił w 7 dni ściany zewnętrzne i znów zaginą - do dziś nie odpowiada na telefony itd.
Właśnie skierowałem sprawę na Policję i do Sądu

ODRADZAM POLITOWSKI ARTUR z Łomży (www.systemdom.com) Edytowano przez Ewar (zobacz historię edycji)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Po co chcesz ciągnąc tą rurę aż do tej "starej kuchni"? Ja bym zakończył tą rurę w miejscu Sver1 i tam podłączyłem wentylator do tych dwóch pomieszczeń. Tylko miedzy nimi musiała by być jakaś kratka aby powietrze miedzy nimi mogło przepływać.  Są wentylatory bardzo ciche i takiego bym szukał. Można nawet ustawić działanie jakąś czasówką.
    • koszt wyrównania na 100% przekroczy ci kwotę 60 tyś. Tyle co najmniej to będzie kosztował mur oporowy wysokości ponad 2 m. Bo nie możesz sobie wyrównać i spadku zrobić na sąsiedniej działce.  
    • Trzy zakręty 90 stopni i jeden zakręt 180 stopni? Tam jest jakoś 12 metrów tego kanału? Trochę słabo... Działać to będzie jakoś ale jak to już osobna sprawa.
    • Transformuj swoje codzienne otoczenie dzięki usługom sprzątającym KrakBłysk w Krakowie. Specjalizujemy się w wszechstronnych rozwiązaniach, które dopasowujemy do stylu życia naszych klientów. Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań i domów, oferując elastyczne terminy, dostosowane do Twojego grafiku. Używamy wyłącznie sprawdzonych produktów i technik, które pozwalają nam sprostać najwyższym wymaganiom w dziedzinie czystości. Nasi specjaliści z pasją podejmują każde wyzwanie, a wyniki ich pracy gwarantują pełną satysfakcję. Zdecyduj się na KrakBłysk i odkryj, jak idealnie czysty może być Twój dom.   Krakblysk.pl
    • Cześć,   w przyszłym roku będziemy wykańczać mieszkanie. Będzie zamiana miejsca aneksu kuchennego. Najbardziej martwię się wentylacją, z kanalizacją będzie prościej.  Na załączonym rzucie mieszkania niebieskimi strzałkami zaznaczone są obecne miejsca wywiewu, przeznaczone pod okap jest w starej kuchni. O to okap, S to potencjalne lokalizacje drugiego silnika. Zielonym rura z okapu, może nawet ciągnąca się z nad lodówki. Żółtym wentylacja nie wspomagana przeciągnięta ze starej kuchni na korytarz.  Co wiem to musi być praca albo koszt, szczególnie wycinanie górnych w szafkach kuchennych. Silnik tylko z okapu sam sobie nie poradzi więc od razu plan na drugi silnik. Sterowanie będzie trudne, ale zamierzam zrobić to za pomocą Home assistant razem z czujnikami temp/wilgoci i przejściówkami do gniazdek. Jeżeli dałoby się za pomocą okapu reagującego na parę i współpracującego z silnikiem odległym jednocześnie to też ok, ale na razie nie znalazłem takiego. Oprócz tego drugi silnik uruchamiałbym sam bez okapu np przy wilgotności powyżej 60% lub trzymał włączony jakiś czas po zakończeniu gotowania, daleko i/lub zabudowany to mniej hałasuje. Czy robić taką instalację? Czy wentylacja przejdzie przeglądy, czy ten żółty może się liczyć się jako grawitacyjna w kuchni? Mam ochotę gdzieś przed drugim silnikiem zastosować jakiś filtr, czy się opłaca? Linki do podobnych realizacji?      
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...