Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
olaicek

Poplamiony materac

Recommended Posts

Przywiozłam sobie z Holandii bardzo wygodny materac na łoże małżeńskie, tylko jest jeden generalny mankament Jest na nim wieeeelka plama...czym najlepiej ją zlikwidować?

Cytat

Przywiozłam sobie z Holandii bardzo wygodny materac na łoże małżeńskie, tylko jest jeden generalny mankament Jest na nim wieeeelka plama...czym najlepiej ją zlikwidować?

a co to jest za plama?

Poszewkę z materaca jeżeli jest wypadało by zdjąć i wyprać zgodnie z programem do tego typu materiału przeznaczonym. Jeżeli nie wiem z czego ta plama a ja nie wiem jaki kolor ma materac to wstaw zdjęcie.

Wypierz pokrowiec na materac, a jesli nie, to spróbuj wyczyścić, a z czeo jest ten materac? Tzn, jakiego rodzaju, lateksowy, piankowy, spręzynowy, chodzi o to co pod ta plamą jest?

Są specjalne środki chemiczne dzięki którym możesz usunąć plamę. W ostateczności możesz porządnie wyprać materac i wtedy nie powinno być problemu. Daj znać czy wszystko się udało.

Racja,z usunięciem plam z materaca nie powinno być większego problemu. Zastanów się także nad łóżkiem wodnym,bardzo fajna sprawa:)

Cytat

Edytowano przez LozkaWodne (zobacz historię edycji)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...