Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Wiki-Bis


Recommended Posts

Gość Inwestycja Rodziewiczówny 3
Trzeba się bardzo zastanowić nad współpracą. Firma nastawiona na niską jakość i szybki zysk. Pewna jeżeli chodzi o dokończenie inwestycji ale niechlujna i nieterminowa, bardzo dużo poprawek po fachowcach. Mija 8 miesiąc od oddania inwestycji na ul. Rodziewiczówny a nadal jest niedokończone oświetlenie wokół budynku (część palących się lamp wisi na kablach a te już zamontowane odmówiły posłuszeństwa) brak uzgodnionego domofonu przy furtce. Duży problem to balustrady balkonowe wykonane przez firmę RANT z Rumi (mam wrażenie, że zostały zakupione z demobilu), barierki zabrudzone czymś czego nie da się zmyć (ja przynajmniej nie znalazłem substancji która by rozpuściła te brudy), cynk słabej jakości (barierki już zaczynają rdzewieć więc czeka mnie malowanie lub reklamacja). W piwnicy nadal pozostałości po fachowcach (może ktoś jest zainteresowany budowlaną skrzynką energetyczną, reszty nie proponuję bo to śmieci). Właściciele sympatyczni ale mam wrażenie, że nie do końca panowali nad inwestycją a teraz żal tracić pieniądze na reklamacje i dokończenie tego za co już otrzymali należność.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...