Skocz do zawartości

Historia edycji

Genesis72

Genesis72

Będę kupować płyty OSB

Mam mozliwosc kupienia taniej tylko 18 mm lub 15 mm

Czyli duzo teniej bu mnie wyszlo zmiejszenie odleglosci pomiedzi legarami (gdyby sie okazało ze 2 x 18mm plyta osb się ugina?

Czyli duzy taniej by mnie wyszło gdybym zmniejszył roztaw miedzy legarami (jakby sie okazało że 2 x płyta OSB się ugina)?

 

Mam pytanie

Czy gdybym wykonal test i położy 2 x OSB 18 mm na dwóch legarach (kątówkach) w okreglości 200 cm i płyty na środku obciazym 200 kg i gdyby sie okazało, że strzałka ugiecia jest mniejsza nic 1 cm (1/200), czy to oznaczałoby, że przy roztawiie legarów np 50 cm i obciażeniu 2 osob dorostych (ok 200 kg) strzałka ugiecia jest mniejsza na logikę  0,25 cm (200 cm roztaw /50 cm roztaw)

 

Genesis72

Genesis72

Będę kupować płyty OSB

Mam mozliwosc kupienia na polowe ceny tylko 18 mm lub 15 mm

Czyli duzo teniej bu mnie wyszlo zmiejszenie odleglosci pomiedzi legarami (gdyby sie okazało ze 2 x 18mm plyta osb się ugina?

Czyli duzy taniej by mnie wyszło gdybym zmniejszył roztaw miedzy legarami (jakby sie okazało że 2 x płyta OSB się ugina)?

 

Mam pytanie

Czy gdybym wykonal test i położy 2 x OSB 18 mm na dwóch legarach (kątówkach) w okreglości 200 cm i płyty na środku obciazym 200 kg i gdyby sie okazało, że strzałka ugiecia jest mniejsza nic 1 cm (1/200), czy to oznaczałoby, że przy roztawiie legarów np 50 cm i obciażeniu 2 osob dorostych (ok 200 kg) strzałka ugiecia jest mniejsza na logikę  0,25 cm (200 cm roztaw /50 cm roztaw)

 

Genesis72

Genesis72

Będę kupować płyty OSB

Mam mozliwosc kupienia na polowe ceny tylko 18 mm lub 15 mm

Czyli duzo teniej bu mnie wyszlo zmiejszenie odleglosci pomiedzi legarami (gdyby sie okazało ze 2 x 18mm plyta osb się ugina?

Czyli duzy taniej by mnie wyszło gdybym zmniejszył roztaw miedzy legarami (jakby sie okazało że 2 x płyta OSB się ugina)?

 

Mam pytanie

Czy gdybym wykonal test i położy 2 x OSB 18 mm na dwóch legarach (kątówkach) w okreglości 200 cm i płyty na środku obciazym 200 kg i gdyby sie okazało, że strzałka ugiecia jest mniejsza nic 1 cm (1/200), czy to oznaczałoby, że przy roztawiie legarów np 50 cm i obciażeniu 2 osob dorostych (ok 200 kg) strzałka ugiecia jest mniejsza na logikę  0,25 cm

 

 

Genesis72

Genesis72

Będę kupować płyty OSB

Mam mozliwosc kupienia na polowe ceny tylko 18 mm lub 15 mm

Czyli duzo teniej bu mnie wyszlo zmiejszenie odleglosci pomiedzi legarami (gdyby sie okazało ze 2 x 18mm plyta osb się ugina?

Czyli duzy taniej by mnie wyszło gdybym zmniejszył roztaw miedzy legarami (jakby sie okazało że 2 x płyta OSB się ugina)?

 

Mam pytanie

Czy gdybym wykonal test i położy 2 x OSB 18 mm na dwóch legarach (kątówkach) w okreglości 200 cm i płyty na środku obciazym 200 kg i gdyby sie okazało, że strzałka ugiecia jest mniejsza nic 1 cm (1/200), czy to oznaczałoby, że przy roztawiie legarów np 50 cm i obciażeniu 2 osob dorostych (ok 200 kg) strzałka ugiecia jest mniejsza niż (1/200 roztawu)?

 

Na logikę strzałka ugięcia wtedy powinna miec 0,25 cm

 

 

Genesis72

Genesis72

Będę kupować płyty OSB

Mam mozliwosc kupienia na polowe ceny tylko 18 mm lub 15 mm

Czyli duzo teniej bu mnie wyszlo zmiejszenie odleglosci pomiedzi legarami (gdyby sie okazało ze 2 x 18mm plyta osb się ugina?

Czyli duzy taniej by mnie wyszło gdybym zmniejszył roztaw miedzy legarami (jakby sie okazało że 2 x płyta OSB się ugina)?

 

Mam pytanie

Czy gdybym wykonal test i położy 2 x OSB 18 mm na dwóch legarach (kątówkach) i płyty na środku obciazym 200 kg i gdyby sie okazało, że strzałka ugiecia jest mniejsza nic 1 cm (1/200), czy to oznaczałoby, że przy roztawiie legarów np 50 cm i obciażeniu 2 osob dorostych (ok 200 kg) strzałka ugiecia jest mniejsza niż (1/200 roztawu)?

 

Genesis72

Genesis72

Czyli duzo teniej bu mnie wyszlo zmiejszenie odleglosci pomiedzi legarami (gdyby sie okazało ze 2 x 18mm plyta osb się ugina?

Czyli duzy taniej by mnie wyszło gdybym zmniejszył roztaw miedzy legarami (jakby sie okazało że 2 x płyta OSB się ugina)?

 

Mam pytanie

Czy gdybym wykonal test i położy 2 x OSB 18 mm na dwóch legarach (kątówkach) i płyty na środku obciazym 200 kg i gdyby sie okazało, że strzałka ugiecia jest mniejsza nic 1 cm (1/200), czy to oznaczałoby, że przy roztawiie legarów np 50 cm i obciażeniu 2 osob dorostych (ok 200 kg) strzałka ugiecia jest mniejsza niż (1/200 roztawu)?

 

Genesis72

Genesis72

Czyli duzo teniej bu mnie wyszlo zmiejszenie odleglosci pomiedzi legarami (gdyby sie okazało ze 2 x 18mm plyta osb się ugina?

Czyli duzy taniej by mnie wyszło gdybym zmniejszył roztaw miedzy legarami (jakby sie okazało że 2 x płyta OSB się ugina)?

 

Mam pytanie

Czy gdybym wykonal test i położy 2 x OSB 18 mm na dwóch legarach (kątówkach) i płyty na środku obciazym 200 kg i gdyby sie okazało, że strzałka ugiecia jest mniejsza nic 1 cm (1/200), czy to oznaczałoby, że przy roztawiie legarów np 50 cm i obciażeniu 2 osob dorostych (ok 200 kg) strzałka ugiecia jest mniejsza niż (1/200 roztawu)

 

×
×
  • Utwórz nowe...