Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Hurtownia budowlana: Extradach

Recommended Posts

Gość Budujaca
Fachowa i uprzejma obsługa, atrakcyjne ceny, możliwość negocjacji. Tylko ciasno w sali obsługi klienta.

Gość Magda
Długo szukałem i w końcu znalazłem firmę która ma to czego potrzebowałem. Nie dość, że posiada pełny asortyment to i ceny są przystępne. Dodatkowy plus za kontakt i obsługę. Polecam z czystym sumieniem ! icon_smile.gif

Zajrzałam na tą stronę szukając szukając informacji o sklepach/hurtowaniach w mojej okolicy i trafiłam na powyższe wpisy. Postanowiłam sprawdzić i zadzwonić do extradach u, to był strzał w dziesiątkę icon_smile.gif Dzięki takim miejscom jak to łatwiej się odnaleźć w gąszczu sprzedawców. Dziękuję za pomoc komentującym, a firmie za doradztwo, fachową pomoc i troskę o mój portfel icon_smile.gif Pozdrawiam Magda

Gość Janusz R.
Wyjątkowo profesjonalna firma. Pełne doradztwo, brak naciągania, szybka wycena i najważniejsze mają najniższe ceny. Dowiezli mi wszystko sprawnie i na czas tak jak się umówiłem. A chce im podziękować bo przyjeli mi palete dachówki którą kupiłem przez pomyłke dekarza. Dziękuje panie dyrektorze:)

Gość Daniel W.
Profesionalna Firma, jednak po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniają... reklamacje do producenta po 2mieś. odsyłają. Żądają 1000 żeczy i pani Anna jest wyjątkowo niemiła i po stronie producenta.... Pozdrawiam kupujący w przyszłości u konkurencji....

Gość Wojciech
Najniższe ceny, praktycznie wszystko od ręki, sprzedawcy się znają na budowlance. Polecam.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...