Skocz do zawartości

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Powoli przygotowuję się do budowy wymarzonego domu i stoję przed wieloma ważnymi decyzjami. Aby jak najlepiej zaplanować cały proces i upewnić się, że podejmuję właściwe wybory, mam kilka nurtujących mnie pytań. Wasze opinie i doświadczenia będą dla mnie nieocenioną pomocą. Będę wdzięczny/na za Wasze odpowiedzi!   Jakie są Wasze doświadczenia związane z projektowaniem lub budową domu? Jakich usług architektonicznych poszukiwaliście? Co skłoniło Was do poszukiwania usług architektonicznych? Czy korzystaliście z usług projektanta wnętrz? Czy korzystaliście z gotowych projektów, czy może zlecaliście wykonanie indywidualnego projektu domu? Jakie były Wasze doświadczenia z tymi usługami architektonicznymi? Na co zwracacie największą uwagę przy wyborze architekta? Co było największym wyzwaniem w całym procesie? W jaki sposób poszukiwaliście architekta? Co sądzicie o możliwości kontaktu z architektem jedynie zdalnie przez dedykowaną platformę? Co sądzicie o gotowości zapłacenia więcej za usługę architektoniczno-projektową w porównaniu do innych ofert, gdyby dany architekt wyróżniał się na tle innych? Co sądzicie o tym, jak ważne jest, aby projekt został wykonany w duchu ekologii?
    • Czyli w ogóle bez żwiru? Jaka głębokość wtedy, minimalny spadek? Czy będzie przepływ przy rurze drenażowej 100 mm, połączone 3 rury w pewnym momencie?   Z góry dziękuję za odpowiedź 😊 
    • Ok, zrozumiałem że to ma być drenaż opaskowy, jak chodzi o same rynny to ok, tylko w tej sytuacji nie ma tego co kamieniem zasypywać. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Zastosuję osadnik rynnowy z kolankiem elastycznym oraz rura PCV 100 mm ok. 1 metr od fundamentów. W ten sposób chcę wypuścić 3 rynny  1 metr od fundamentów połączone rurą drenarską bez otworów pełną z zastosowaniem trójnika uniwersalnego. Potem wraz ze spadkiem działki mogę zastosować rurę drenarską z otworami, nawadnianie.  Może jest to najlepsze rozwiązanie...
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...