Skocz do zawartości

Urządzamy nowoczesną łazienkę - aranżacje


Recommended Posts

WSZYSTKO PIęKNE ale cóż do kosza, do bani, jak zastosować wasze inspiracje-pomysły, w łazience, w bloku.Łazienka ma wymiary 2mx2,20m ? to sztuka zrobić coś z niczego bo z dużej haha to i ja moge projektować i wymyslać,pozdrawiam..
Link do komentarza
Cytat

WSZYSTKO PIęKNE ale cóż do kosza, do bani, jak zastosować wasze inspiracje-pomysły, w łazience, w bloku.Łazienka ma wymiary 2mx2,20m ? to sztuka zrobić coś z niczego bo z dużej haha to i ja moge projektować i wymyslać,pozdrawiam..



wiesz myślę że nie chodzi tu o przeniesienie żywcem łazienki ze zdjęcia, co bardziej o stworzenie podobnego klimatu jak na zdjęciu myślę że przy odrobinie chęci i gdy weżniesz specjalistę to można z uśmiechem ten problem przeskoczyć, bo
czy musi to być ta sama szafka, wanna identyczne lustro myślę że niekoniecznie w tej zabawie za pieniądze chodzi o stworzenie właśnie tego klimatu
pozdrawiam
Link do komentarza
  • 8 lata temu...

Mi zależało właśnie na podwójnej umywalce i już niestety nie było miejsca na bidet. Ale poradziłam sobie z tym problemem :) W internecie znalazłam biobidet montowany na kibelku i sprawdza się idealnie szczególnie, że napisy ma po polsku. A podwójna umywalka to strzał w 10, w końcu nie ma problemów przy wspólnym myciu zębów i narzekania że zajmuje łazienkę :)

Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość Katarzyna

Wieszaki, to muszę dodać. W każdej łazience powinny być co najmniej dwa. Zamówiłam już w zasadzie po urządzeniu całości gdy okazało się, że nie mam gdzie odłożyć ręcznika do wycierania dłoni. Na szczęście znalazłam takie bez wiercenia, które nie wyglądają jak z chińskiego.

Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...