Skocz do zawartości

woda ze zbiornika wewnętrznego w domku


rafsapo

Recommended Posts

Cytat

witam,
ponieważ nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat proszę o podpowiedź kogoś kto się z czymś takim już spotkał lub ma w tym temacie doświadczenie.
Mam problem z dostarczeniem wody z wodociągu (przyłącze zrobione, ale nie podpięte do głównej nitki w drodze), do wiosny nic się nie zmieni. Wymyśliłem, że w kotłowni postawie zbiornik około 1000l na czystą wodę - napełniany z beczkowozu raz na tydzień i na te pare miesięcy załatwie sprawe. Nie wiem tylko jak sie zabrać do podłączenia istniejacej instalacji do tego zbiornika. Czy hydrofor wystarczy, ewentualnie jaki dobrać i co bedzie jak zabraknie wody w zbiorniku - czy hydrofor może przez chwile pracowac na sucho?
Ewentualnie jak inaczej się do tego zabrać?


Hydrofory GARDENA 1483 i 1487 wyposażone są w system sterowania i zabezpieczenia przed pracą na sucho pozwalają wykorzystać zewnętrzne źródła wody np. zbiorniki wody deszczowej do nawadniania albo zaopatrywania domu w wodę.

W przypadku zapotrzebowania na wodę np. podlewania czy prania i inne , pompa włącza się i wyłącza automatycznie dzięki elektronicznemu wyłącznikowi.
Możliwe jest przepompowywanie wody czystej lub lekko zabrudzonej.
Elektroniczny włącznik z zabezpieczeniem przed suchym przebiegiem.
Link do komentarza
witam,
ponieważ nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat proszę o podpowiedź kogoś kto się z czymś takim już spotkał lub ma w tym temacie doświadczenie.
Mam problem z dostarczeniem wody z wodociągu (przyłącze zrobione, ale nie podpięte do głównej nitki w drodze), do wiosny nic się nie zmieni. Wymyśliłem, że w kotłowni postawie zbiornik około 1000l na czystą wodę - napełniany z beczkowozu raz na tydzień i na te pare miesięcy załatwie sprawe. Nie wiem tylko jak sie zabrać do podłączenia istniejacej instalacji do tego zbiornika. Czy hydrofor wystarczy, ewentualnie jaki dobrać i co bedzie jak zabraknie wody w zbiorniku - czy hydrofor może przez chwile pracowac na sucho?
Ewentualnie jak inaczej się do tego zabrać?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...