Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Budowniczyy

Projekt domu Mini (KO) / MTM Styl

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Dżizassssssssss, tyle dyskusji o pochłaniaczu. W sumie u Basi, to jest zawsze tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle dyskusji o każdej .... Dobrze, że zakończyłam pisaństwo w swoim DB, bo zamiast 5 lat budowałabym się 15 analizując wszystkie pomysły, wariacje, sposoby na to i owo  Chyba mnie muł budowlany dopada    Moim prostym babskim tokiem rozumowania, pochłaniacz: -ma się podobać -ma być jak najcichszy -ma być bezobsługowy (lub prawie)   Jak mieszkałam w nastu miejscach w swym burzliwym żywocie i obsługiwałam naście pochłaniaczy, tak nigdy nie wymieniłam filtra węglowego. Kratki metalowe myłam w zmywarce, ale filtr po zakończeniu żywota był wyjmowany i nigdy nie powracał. Waliłabym dziurę w ścianie. Bajzel raz, spokój do końca życia.
  • A my zastanawiamy się nad tarasem drewnianym, tylko pytanie, jaki gatunek drewna będzie się najlepiej nadawał - chodzi o jego trwałość, odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne.
  • Niekoniecznie, bo kryteria wyboru takiej maszyny, realnie, sprowadzają się do: - ma się podobać, - ma być tanie.   Funkcjonalność wszystkich, w zasadzie, jest taka sama, a pozostałe bajery to raczej chwyt marketingowy, niż realne korzyści z "nowatorskiego" rozwiązania.   To jest okap/pochłaniacz do normalnej rodzinnej kuchni, a nie do profesjonalnej kuchni z 5 gwiazdkami od producenta opon.
  • Baszka ma już taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki,za przeproszeniem,łeb 
  • Te za linkowane, może zwrócić do 14 dni, jednak za przesyłkę zwrotną zapłaci ona troszkę więcej.  5 negatywów na 500 zawartych ofert, to przyzwoita liczba, można spróbować kupić.   Boję się, że Baszka obejrzy ten okap wyłącznie od kątem estetycznym, a cuda dopiero wyjdą w trakcie użytkowania.   Białe kolory to spory problem, mogą żółknąć i łatwiej je zarysować, okap obudowę trzeba myć zarasta trudniejszą do czyszczenia mazią, zwłaszcza od gazówki.  
 • Popularne tematy

×