Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Obestef

Uczestnik
 • Posty

  50
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Obestef

 • Ranga
  Początkujący
 1. Obestef

  Ekoszambo

  Szukam, szukam i nie widzę.
 2. Bakterie są wszędzie wokół nas. Nie ma takiej możliwości żeby się na nie nie "wystawić".
 3. Nieważne czy połączony czy oddzielony. To kuchnia musi mieć dobrą wentylacje.
 4. No właśnie. Konsument - czyli my - ma prawo ocenić dany produkt. I to nasza opinia powinna być wiążąca.
 5. Dlatego trzeba dbać o szczelność naszych urządzeń i nie zaniedbywać przy okazji spraw materialnych. Jak mnie obrabują to bank nie obniży nie zawiesi mi raty kredytu. A spanie pod mostem jest bardzo szkodliwe dla zdrowia.
 6. Trzy miesiące to też dużo. Zwłaszcza po wszystkich ZAPLANOWANYCH wydatkach.
 7. mark01.. "calm down" jak by powiedzieli Ken i Ela. Mną trochę wstrząsa jak czytam o tym jacy to my jesteśmy zacofani i w ogóle..... Może być tak, że faktycznie technologia to rewelacyjna, ale... Niedzie nie widać żeby ktokolwiek takie okna reklamował. To znaczy że jeśli chcę je kupić muszę złożyć specjalnie zamówienie. Cena okna +cło+przewóz+marża plus bóg wie co jeszcze za "fanaberie". Bedzie mnie to kosztować 3-4 razy więcej niż normalne okno a zwróci się po 200 latach. Warto? Może i tak. Ale nikt nie ma tyle kasy by kupić taką "rewelację".
 8. Mnie również to szokuje. Decyzja o budowie nie przyszła mi łatwo i informacje o dodatkowych kosztach typu że dom się musi wysuszyć i chłonie ciepło jak gąbka więc będę płacić przez pierwszy rok 3 razy więcj niż normalnie są stresujące.
 9. Panie Leszku, ludzie się boją włamywaczy bardziej niż nieszczelnych kuchenek i nic w tym dziwnego. Powie pan że to brak wyobraźni a ja się z panem zgodzę, i co z tego? Ciężko harujemy żeby te nasze domki postawić niektórzy planują budować po kilka lat a potem przychodzi noćą chłystek któremu się wydaje że jak dom to obowiązkowo sejf za obrazem a w nim setki tysięcy. A że brakuje nam tego lęku na zagrożenia inne niż włamywacze; tak to już bywa.
 10. Nasze typowanie zawsze będzie subiektywne. I zawsze może się zdarzyć przedsiębiorcy który kolegę umieści na liście dla zysku. My możemy typować buble jako wskazówkę dla urzędu który te typy zweryfikuje. Tyle teorii.
 11. Coś w tym jest ( z romantyzmu). Dlatego kuchnia powinna być i połączone i oddzielona od salonu czy pokoju który rolę salonu spełnia. Wnęka kuchenna - na tyle duża by by zmieścić około 10 budek telefonicznych i koniecznie z oknem.
 12. Hmmm.. Jako zbiór informacji dla nas - bardzo potrzebne. Ale demonstrowanie go ekipie za każdym razem gdy gwóźdź krzywo wbiją....
×
×
 • Utwórz nowe...