Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

foto

Uczestnik
 • Posty

  98
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O foto

 • Ranga
  Początkujący
 1. Jeśli człowiek ma w sobie choć "trocha ze Slunzaka" to w romantyczne awantury wdawał sie nie będzie.
 2. Jak ktoś ma to coś wielka technika nie jest mu potrzebna. Dlatego zawodowcy wolą normalne aparaty. A my dyletanci musimy się wspierać gadżetami
 3. Dobrze by było żeby był. Tego sąsiada nigdy nie ma a ja wcale nie jestem pewien czy jak mu wejdę na teren nie objawi mi się Kargulem.
 4. Eh? Jeśli dopiero liczymy na kasę z unii to skąd ten zapał do składowania?
 5. Hmm.. pierwsze słyszę żeby w Stanach czegoś brakowało.
 6. Wnękę można bardzo ciekawie zagospodarować. Szafa nie jest jedną opcją. Może to być regał albo ozdobne drzewko. Znakomity do wnęki jest też telewizor. Dodatkowy, gdy ktoś chce oglądać romanse gry w tym samym czasie jest transmisja.
 7. Mogę się podzielić tylko taką informacją z internetu: Berberysy zimozielone są wymagającymi roślinami. Udają się na glebach żyznych i wymagają większej wilgotności powietrza, dobrze czują się w klimacie morskim, nie lubią ostrego i suchego klimatu kontynentalnego. Powinny być sadzone w miejscach osłoniętych, w półcieniu.
 8. Zastanawia mnie czy jest sens denerwować sie chaszczami za płotem. U mnie jest w miarę w porządku a tam dżungla. Nie mój teren ale drażni.
 9. Znając naszą obecną formę nie byłbym zdziwiony gdzybyśmy przegrali i z nimi.
 10. Jest pewna różnica między Co2 a składem pyłów przemysłowych. Zdziwiło mnie że ktoś pompuje dwutlenek węgła w ziemię. Za dużo go w powietrzu to fakt i kto wie? Może to i dobry pomysł? Choć nigdy nie słyszałem wcześniej o magazynowaniu gazu w taki sposób. Myślę o otwartych "magazynach" jakimi są wyrobiska.
 11. A kto mówi o zamianie? Może i jest to badziewie ale odpada cały problem z kliszami, wywoływaniem, czekaniem itp. A dziennie można zrobić i tysiąc fotek jak ktoś ma taką potrzebę.
 12. foto

  chińszczyzna

  A dlaczego wszyscy łączą promieniowanie ze świeceniem? Tak znikomej dawki (a mimo to szkodliwej) jaka uwalniała się z wielkiej płyty trudno by dostrzec gołym okiem.
 13. foto

  Radiestezja - promieniowanie głupoty

  A właściwie to o co poszło? Bo ja się bardziej nadaję na mediatora.
×
×
 • Utwórz nowe...