Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

foto

Uczestnik
 • Posty

  98
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O foto

 • Ranga
  Początkujący
 1. Flaga państwowa

  Jeśli człowiek ma w sobie choć "trocha ze Slunzaka" to w romantyczne awantury wdawał sie nie będzie.
 2. Wydra zjada ryby!!!

  Jak ktoś ma to coś wielka technika nie jest mu potrzebna. Dlatego zawodowcy wolą normalne aparaty. A my dyletanci musimy się wspierać gadżetami
 3. Wydra zjada ryby!!!

  Co to za cyfrówka hesiu?
 4. wykaszarka spalinowa ???

  Dobrze by było żeby był. Tego sąsiada nigdy nie ma a ja wcale nie jestem pewien czy jak mu wejdę na teren nie objawi mi się Kargulem.
 5. przydomowa elektrownia wiatrowa

  Eh? Jeśli dopiero liczymy na kasę z unii to skąd ten zapał do składowania?
 6. Flaga państwowa

  Hmm.. pierwsze słyszę żeby w Stanach czegoś brakowało.
 7. zabudowa wnęki

  Wnękę można bardzo ciekawie zagospodarować. Szafa nie jest jedną opcją. Może to być regał albo ozdobne drzewko. Znakomity do wnęki jest też telewizor. Dodatkowy, gdy ktoś chce oglądać romanse gry w tym samym czasie jest transmisja.
 8. Kolory w ogrodzie

  Mogę się podzielić tylko taką informacją z internetu: Berberysy zimozielone są wymagającymi roślinami. Udają się na glebach żyznych i wymagają większej wilgotności powietrza, dobrze czują się w klimacie morskim, nie lubią ostrego i suchego klimatu kontynentalnego. Powinny być sadzone w miejscach osłoniętych, w półcieniu.
 9. wykaszarka spalinowa ???

  Zastanawia mnie czy jest sens denerwować sie chaszczami za płotem. U mnie jest w miarę w porządku a tam dżungla. Nie mój teren ale drażni.
 10. Flaga państwowa

  Znając naszą obecną formę nie byłbym zdziwiony gdzybyśmy przegrali i z nimi.
 11. przydomowa elektrownia wiatrowa

  Jest pewna różnica między Co2 a składem pyłów przemysłowych. Zdziwiło mnie że ktoś pompuje dwutlenek węgła w ziemię. Za dużo go w powietrzu to fakt i kto wie? Może to i dobry pomysł? Choć nigdy nie słyszałem wcześniej o magazynowaniu gazu w taki sposób. Myślę o otwartych "magazynach" jakimi są wyrobiska.
 12. Wydra zjada ryby!!!

  A kto mówi o zamianie? Może i jest to badziewie ale odpada cały problem z kliszami, wywoływaniem, czekaniem itp. A dziennie można zrobić i tysiąc fotek jak ktoś ma taką potrzebę.
 13. chińszczyzna

  A dlaczego wszyscy łączą promieniowanie ze świeceniem? Tak znikomej dawki (a mimo to szkodliwej) jaka uwalniała się z wielkiej płyty trudno by dostrzec gołym okiem.
 14. chińszczyzna

  No cóż.
 15. A właściwie to o co poszło? Bo ja się bardziej nadaję na mediatora.
×