Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Lurpen

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Lurpen

 • Ranga
  Początkujący
 1. Rurociąg jest w całości prywatny i zasila w wodę kilkanaście domów w okolicy. Jest to tzw. "woda z lasu", ma on źródło w pobliskim lesie. Na ten moment wiem że stanowi on alternatywne źródło wody dla pobliskich domów (darmowe). Wodociągi potwierdziły że on prywatny i w zasadzie nic mi nie poradzą, bo ich to nie dotyczy.
 2. Witam! Chciałbym poruszyć temat przesunięcia rury wodociągowej na mojej działce. Mianowicie rurociąg przebiega wzdłuż mojej działki, i chciałbym przesunąć go kilka metrów w bok (przy granicy mojej działki). Rurociąg ten biegnie do kilkunastu domów, nie jest rurociągiem miejskim. Z jakimi formalnościami muszę się liczyć w przypadku przesunięcia go we własnym zakresie? Czy wystarczy tylko poinformować odbiorców o tym, że przez kilka godzin nie będzie wody z tego źródła i zatrudnić firmę do przesunięcia? *czerwona linia - pożądana przeze mnie trasa rurociągu
 3. Witam Posiadamy z moją kobietą duża dzialke 20 km od Krakowa. Jest ona budowlana, w pobliżu szkoły z dostępem do mediów. Jednakże zastanawiamy się nad budowa w tym miejscu z powodu Lini WN w 110 KV w odległości 70 m od krańca działki. Czy jest to powód żeby z niej zrezygnować (sprzedać) i wybudować się w innym miejscu?
×
×
 • Utwórz nowe...