Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Buduowa

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Buduowa

  • Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. "Według mnie ci wszyscy ekolodzy to banda małoletnich debili ...tak mniej więcej w 98%tach , reszta to kretyni" . Osobiste kontakty ze wszystkimi czy tylko tak się napisało ? Sugeruje nie wrzucać wszystkich do jednego wora, bo jest to zwyczajnie nie sprawiedliwe a na pewno krzywdzące. Dojrzały człowiek odpowiada za swoje słowa i ich konsekwencje.
  2. Brawo ! znaczy się "Brawo". Pomijając szopki dużych fundacji,którzy mają wolontariat do łowienia sponsorów to są jeszcze ludzie,którym faktycznie i mądrze zależy na przyrodzie. Wyzywanie ludzi od debili i kretynów może wypływać od kogoś kto nie dysponuje potrzebną wiedzą albo jest zwyczajnym ignorantem.
  3. Buduowa

    Zjazd z drogi

    Rozumiem,ale co będzie lepsze w mojej sytuacji. To co już jest zebrać na grubość 10 cm i wysypać frakcje 0-60 czy może na to co jest sypnąć 0-30 ? Pierwsza opcja wydaje mi się sensowniejsza.
  4. Buduowa

    Zjazd z drogi

    Witam Wszystkich na forum. Mam mały kłopot z dokończeniem budowy drogi wjazdowej na działkę. Rure fi 40 mam już włożoną ale nie zasypaną - ułożyłem ją n na podbudowie z drobnego gruzu i piachu. Dalej chciałem ukształtować zjazd z działki na drogę - jest spadek. Niestety zamówiłem kruszywo o frakcji 30-60(czyste) i wysypałem to na grubość 15-20 cm - efekt jest taki,że nie da się wjechać,bo koła "rozwalają" tą drogę. Zanim znowu zamówię koparkę chciałbym wiedzieć jak to prawidłowo zrobić aby było dobrze. Ktoś mi podpowiada aby zebrać ten kamyk na grubość 10 cm a na to wysypać kruszywo frakcji 0-60 i to wszystko ubić. Czy to dobra podpowiedz. Drugi problem to rura pcv,która za mało jest schowana - wychodzi,że nad nią będzie tylko 18 cm kruszywa. Czym ją obsypać do końca aby nie było problemu przy wjeździe samochodu ciężarowego ? Proszę o pomoc w tym temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...