Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

danmaz

Uczestnik
 • Posty

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez danmaz

 1. Witam Wykonałem ogrodzenie panelowe i robiąc według poziomu została mi w niektórych miejscach szczelina ok 15cm. Czy wystarczy jak to podsype ziemią czy trzeba coś innego np gruz. Słupki i podmurówka jest sztywno osadzona.
 2. Witam Jeśli furtkę mam szerokość 90cm to jaką odległość trzeba zrobić między słupkami oraz jakie słupki zastosować 80x80 czy 100x100
 3. Ten z systemów panelowych który wchodzi na słupek i podtrzymuje podmurówkę
 4. Witam Mam pytanie przy ogrodzeniu panelowym z podmurówką łącznik wstawia się tego samego razu czy następnego dnia jak słupek zaschnie?
 5. Załatwiłem w geodezji na poczekaniu mapka zasadnicza 22,50 PLN
 6. Wstępnie na info linii pani odpowiedziała że nie ma takiej możliwości ale pójdę dopytam osobiście
 7. A czy jest opcja wykonania przyłącza tylko fizycznie żebym mógł mieć je tylko w działce bez przyłączy do budynków?
 8. Witam Chciałem zgłosić wniosek o wydanie warunków technicznych przyłącza. Tylko na razie nie planuję budowy domu tylko chciałem podłączyć blaszak który jest na działce ale chciałem to wykonać z przyłącza docelowego. Skrzynka mogłaby stanąć w ogrodzeniu. Babka na infolinii powiedziała ze nie ma takiej możliwości chociaż z rozmowy wynikało że mało jest zorientowana. Czy nie mam żadnej możliwości wykonania przyłącza ona proponowała mi pod budowę.
 9. Byłem ale napowietrznych tam nie ma więc nie wiem czy ze skrzynki ciągną od najbliższego miejsca.
 10. Witam Czy wiadomo komuś z was czy znajdę gdzieś mapę linii energetycznych ponieważ nie wiem jak daleko do działki jest od najbliższej linii
×
×
 • Utwórz nowe...