Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Leszek782

Uczestnik
 • Posty

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Leszek782

 1. Z historii wątku wynika, że tyleż samo zwolenników, jak i przeciwników tych dywanów - albo się je lubi, albo też nie - prawie tak jak z poglądami - albo na lewo, albo na prawo
 2. Podejrzanie tani ten dywan jak na taki rozmiar, a z czego on jest zrobiony? A roczna gwarancja to na paragon, czy masz jakiś inny dokument?
 3. A nie ma tak, że jak jest dobry producent, to wybiera dobry profil czy okucia. Tego nie wiem, tylko pytam.
 4. Cieszę się, że znalazłem taką wypowiedź, bo wszędzie, gdzie szukałem informacji wszyscy piszą, że nie ważne są komponenty, najważniejszy jest producent okna. Rozumiem, ale jak na przykład kupuję sobie meble na wymiar, to oczywiście, że producent jest bardzo ważny - czy nie partaczy roboty, ale nikt mi nie powie, że nie ma znaczenia jakie okucia wybiorę, czy np. jaką płytę - jakość końcowego produktu w dużej mierze zależy od jakości jego komponentów, nie wspomnę tu już o właściwościach tych komponentów.
 5. Też jestem fanem desek kompozytowych i cieszę się, że znalazłem w końcu opinię jakiegoś użytkownika. Nie twierdzę, że tarasy drewniane są złe, ale kompozytowe deski po prostu mi się podobają. Być może za rok też będę mógł się pochwalić takim tarasem. Uzbierałem już na ten temat trochę informacji i cały czas wzbogacam swoją wiedzę - ale opinie użytkowników są najbardziej wartościowe.
 6. D o dużego salonu zawsze można kupić dwa mniejsze dywany z tym samym wzorem, łatwiej je utrzymać w czystości, a i efektowna podłoga nie zostanie zakryta, W domu mam dywany Agnelli, uważam, że się sprawdzają i są dobrej jakości.
 7. Lubię dywany, ale dla mnie przede wszystkim ważne jest, czy są wełniane. Z doświadczenia wiem, że są łatwiejsze w utrzymaniu w czyści i znacznie trwalsze. Kupuję więc te które mają 100% wełny.
 8. Leszek782

  Taras

  Uważam, że płytki nie są najlepszym rozwiązaniem na taras, choć to zależy od gustu. Ja wybrałbym drewno lub - jeśli nie chcesz poświęcać czasu i kosztów na jego odnawianie - deski kompozytowe. Jednak przy tym drugim rozwiązaniu warto kupić cały system, wówczas masz gwarancję dobrego wykonania.
 9. Dla mnie wybór między oknami PCV a drewnianymi to bardziej kwestia upodobań i przekonań niż konkretnych argumentów. Jeśli byśmy chcieli znaleźć okna PCV równie atrakcyjne wizualnie jak drewniane - to w wyższej półce cenowej pewnie takie znajdziemy, jeśli z kolei chcemy mieć okna drewniane o podobnych parametry energooszczędności czy izolacyjności akustycznej jak te z PCV - to też mamy wybór. Inaczej mówiąc - jeśli ktoś chce mieć okna drewniane, to nie odstraszy go cena czy konieczność częstszej konserwacji, a kto jest przekonany do PCV będzie uważał, że może kupić okna równie dobrej jakości ja
 10. Zgadzam się że na rynku jest wiele produktów kompozytowych wątpliwego pochodzenia, sprzedawanych chociażby na allegro. Wystrzegajcie się niepewnych dystrybutorów oraz niesprawdzonych marek. Wybierając niesprawdzone oferty trochę zaoszczędzicie, ale taras zapewne będzie do poprawki. Deski kompozytowe powinny być montowane na systemie podłóg pływających, najlepiej dostarczanym i autoryzowanym przez producenta. Na polskim rynku jest przynajmniej kilku sprawdzonych producentów desek kompozytowych.
×
×
 • Utwórz nowe...